Electrolux EKM5570 cena od 8 999 Kč | Pricemania

Electrolux EKM5570

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Kuchyňské roboty

Kuchyňský robot Assistent, celokovové tělo s výkonným 1200W motorem, 2 mísy z nerezové oceli o objemu 4,8l a 2,9l. Tři nástavce na hnětání, míchání a šlehání. Modře podsvícený regulátor rychlosti - nastavení v 10 stupních, bílá led dioda osvětlující prostor v míse pro lepší přehled při práci. Barva zlatá.Tajemství ...viac

Popis

Kuchyňský robot Assistent, celokovové tělo s výkonným 1200W motorem, 2 mísy z nerezové oceli o objemu 4,8l a 2,9l. Tři nástavce na hnětání, míchání a šlehání. Modře podsvícený regulátor rychlosti - nastavení v 10 stupních, bílá led dioda osvětlující prostor v míse pro lepší přehled při práci. Barva zlatá.Tajemství každodenního chutného pečení.Od křehkého těsta po křupavý chléb, chutně lze péct každý den. Se všestrannými nástavci včetně SoftEdgeBeater™ a PerfectRiseLid™ vám asistent pomůže připravit tu správnou směs pro každou.příležitost.Silikonová špachtle SoftEdgeBeater™.SoftEdgeBeater™ se zabudovanou silikonovou špachtlí zajišťuje optimální míchání všech přísad během hladkého postupu mixování bez nutnosti přerušování.PerfectRiseLid™ pro skvělé výsledky.PerfectRiseLid™ zajišťuje správnou vlhkost pro kynutí těsta a chutné pečení.Další benefity.2,9l a 4,8l mísy pro všechny příležitosti.Všestranné příslušenství.LED osvětlení pro kompletní vizuální přehled.Technické specifikace.Barva : Mineral Charcoal.Příkon (W) : 1200.Pulzní tlačítko : Ano s LED.Délka kabelu (m) : 1.25.Nastavení rychlosti : 10.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Kuchyňské roboty Electrolux, nejprohlíženější produkty Electrolux nebo nejlevnejší Kuchyňské roboty.

Reklama