Delonghi PAC EX130 cena od 14 787 Kč | Pricemania

Delonghi PAC EX130

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace De''Longhi PAC EX 130 SILENT Chcete si užít chladivý vzduch, a zároveň nepřemýšlet nad spotřebou energie a šetřit přírodu? Mobilní klimatizace De''Longhi PAC EX 130 SILENT vám vše z toho nabízí, a navíc dokáže odfiltrovat z místnosti přebytečnou vlhkost. Digitální ovládání Klimatizace ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Mobilní klimatizace De''Longhi PAC EX 130 SILENT Chcete si užít chladivý vzduch, a zároveň nepřemýšlet nad spotřebou energie a šetřit přírodu? Mobilní klimatizace De''Longhi PAC EX 130 SILENT vám vše z toho nabízí, a navíc dokáže odfiltrovat z místnosti přebytečnou vlhkost. Digitální ovládání Klimatizace De''Longhi vás potěší digitálním ovládacím panelem a velkým LED displayem, díky kterému hravě nastavíte veškeré funkce, jako je teplota, rychlost ventilátoru, časovač nebo chlazení. Součástí je i dálkové ovládání. Životní prostředí na prvním místě Díky klimatizaci De''Longhi myslíte i na životní prostředí. Zemní plyn R290, který je obsažený v této klimatizaci, je o 99,9 % šetrnější, ale zároveň poskytuje maximální pohodlí svým uživatelům. Spotřeba na minimum Klimatizace je vybavena technologií Eco Realfeel, která automaticky upravuje teplotu a vlhkost. To vám nabízí optimální chlazení v každé místnosti. Tichý provoz Užijte si závan chladného vzduchu díky technologii Silent, která.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Delonghi, nejprohlíženější produkty Delonghi nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama