G3 Ferrari G50042 cena od 2 999 Kč | Pricemania

G3 Ferrari G50042

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Ochlazovač výkon 80 W, objem nádržky na vodu 5 l, hlučnost 58 dB, počet rychlostí 3, dálkové ovládání, zvlhčovač, časovač, bezvrtulový, nastavitelný úhel sklonu, ochlazovač a ochrana před přehřátím Ochlazovač se řadí mezi úspornější a ekologičtější varianty klimatizace, příjemnou výhodou je tichý chod ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Ochlazovač výkon 80 W, objem nádržky na vodu 5 l, hlučnost 58 dB, počet rychlostí 3, dálkové ovládání, zvlhčovač, časovač, bezvrtulový, nastavitelný úhel sklonu, ochlazovač a ochrana před přehřátím Ochlazovač se řadí mezi úspornější a ekologičtější varianty klimatizace, příjemnou výhodou je tichý chod i bezproblémová obsluha. G3Ferrari G50042 pracuje na principu odpařování vody a je vybaven nádržkou s objemem 5 l. Krom snížení teploty zastane také funkci zvlhčovače, v místnosti tak dokáže vytvořit prostředí, kde se lépe dýchá. Nepostradatelnou vlastností je regulace výkonu, ochlazovač G3Ferrari má k dispozici hned 3 rychlosti. Snadné zajištění chlazení díky přítomnosti funkce časovače. Jedná se o bezvrtulovou variantu, nebude vás tedy obtěžovat hlasitým chodem. G3Ferrari G50042 je nápomocný při vedrech a není náročný na spotřebu energie. Zařízení pracuje s celkovým výkonem 80 W. Zajímavé funkce ochlazovače vzduchu G3Ferrari G50042 Bez problému si poradíte.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace G3 Ferrari, nejprohlíženější produkty G3 Ferrari nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama