Guzzanti GZ 53 cena od 1 216 Kč | Pricemania

Guzzanti GZ 53

TOP 10
Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Parné léto je pro každého obyvatele bytu noční můrou. S kvalitním ochlazovačem Guzzantni GZ 53 ovšem budou letní dny strávené v bytě mnohem příjemnější. Zařízení 3 v 1, tedy mobilní chladící jednotka, zvlhčovač a čistička vzduchu s chladícím výkonem 70 W, zajistí příjemné ochlazené ovzduší. Tato fotografie ...viac

Popis

Parné léto je pro každého obyvatele bytu noční můrou. S kvalitním ochlazovačem Guzzantni GZ 53 ovšem budou letní dny strávené v bytě mnohem příjemnější. Zařízení 3 v 1, tedy mobilní chladící jednotka, zvlhčovač a čistička vzduchu s chladícím výkonem 70 W, zajistí příjemné ochlazené ovzduší. Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu     --> Multifunkční ochlazovač vzduchu Parné léto je pro každého obyvatele bytu noční můrou. S kvalitním ochlazovačem Guzzantni GZ 53 ovšem budou letní dny strávené v bytě mnohem příjemnější. Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Zařízení 3v1, tedy mobilní chladící jednotka, zvlhčovač a čistička vzduchu s chladícím výkonem 70 W, zajistí příjemné ochlazené ovzduší. Máte v bytě nesnesitelné teplo? 3v1 funkce Tato mobilní jednotka na sebe převezme rovnou tři úkoly - chladí, čistí a případně zvlhčuje vzduch. Ochlazování vzduchu probíhá díky jeho profukování přes vodní filtry. Většího ochlazování lze dosáhnout přidáním ledu do zásobníku na vodu. Tím dosáhneme vyššího chladícího výkonu až o 3-5 °C. 3-5 °C Teplota 3 rychlosti S praktickým časovačem budete moci nastavit automatické vypnutí zařízení. To je velice pohodlné například večer, když půjdete spát. S tím souvisí i přítomnost speciálního nočního režimu, který snižuje hlučnost přístroje. Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Funkce 3 v 1: ochlazovaní, čistička vzduchu a zvlhčovač.Objem průtoku vzduchu 300m3/hod.Tři režimy - normální, střední a nočníTlačítko WIND (zde bude proud vzduchu oscilovat zleva doprava)Rozměry: 67,2 × 23,3 × 30,1 cmHmotnost: 8,5 kg.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Guzzanti, nejprohlíženější produkty Guzzanti nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama