Honeywell CS10XE cena od 3 499 Kč | Pricemania

Honeywell CS10XE

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Honeywell CS10XE.Trápí vás v pokoji nebo kanceláři vražedně horký a suchý vzduch? Zbavte se těchto problémů s výparníkovým ochlazovačem vzduchu Honeywell CS10XE. Poradí si s ochlazením místností o ploše až 16 m2, ale přitom je jeho příkon jen úžasně nízkých 102 Wattů.Snadné ovládání a výborné výsledky.Honeywell ...viac

Popis

Honeywell CS10XE.Trápí vás v pokoji nebo kanceláři vražedně horký a suchý vzduch? Zbavte se těchto problémů s výparníkovým ochlazovačem vzduchu Honeywell CS10XE. Poradí si s ochlazením místností o ploše až 16 m2, ale přitom je jeho příkon jen úžasně nízkých 102 Wattů.Snadné ovládání a výborné výsledky.Honeywell CS10XE potřebuje k práci jen elektrický proud a vodu. Na tu je připravená nádržka o objemu 10 litrů, přičemž na nutnost dolití vás upozorňuje jak ukazatel hladiny, tak zvukový signál. Princip fungování je jednoduchý: Voda stéká po speciální vycpávce. Když jí projde teplý vzduch, přirozeně se ochladí a zvlhčí, a ventilátor jej následně vžene do místnosti přes uhlíkový prachový filtr.Na výběr máte ze tří rychlostí, a pokud víte, kdy se vrátíte do dané místnosti, a chcete v ní mít již při příchodu příjemný chládek, můžete využít časovač s možností odkladu v rozmezí 0,5–7,5 hodiny. Ovládání je naprosto přímočaré, ale ještě vám ho usnadní přehledný LED displej. Přístroj může fungovat nejen jako výparníkový ochlazovač, ale také jen jako ventilátor.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Honeywell, nejprohlíženější produkty Honeywell nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama