Refredo ZAFR12C3KP cena od 11 290 Kč | Pricemania

Refredo ZAFR12C3KP

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace funkce odvlhčování a chlazení, energetická třída A, chladící výkon 12000 BTU/h, uchladí místnost o velikosti 70 m3, časovač a dálkové ovládání Při využití mobilní klimatizace REFREDO lze ochladit teplotu v místnosti a to i za horkého letního počasí. O optimální vlhkost vzduchu se ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Mobilní klimatizace funkce odvlhčování a chlazení, energetická třída A, chladící výkon 12000 BTU/h, uchladí místnost o velikosti 70 m3, časovač a dálkové ovládání Při využití mobilní klimatizace REFREDO lze ochladit teplotu v místnosti a to i za horkého letního počasí. O optimální vlhkost vzduchu se zaslouží funkce odvlhčování, která zabrání nežádoucím projevům jako je vznik plísní, poškození stěn a podobně. Je obstarána praktickým časovačem, se kterým máte možnost nastavit si vychlazení místnosti na vyhovující čas. Dálkové ovládání slouží ke komfortnímu a současně i efektivnímu využívání mobilní klimatizace. Mobilní klimatizace REFREDO TAC-12CPB/KP Wi-Fi dovede uchladit místnost o rozměru 70 m3. Při zanesení filtru postačí důkladně vymýt slabým proudem vody, nechat uschnout a vložit zpět do klimatizace. Disponuje mobilní aplikací navrženou pro její ovládání, takže jde navolit si teplotu vzduchu na dálku. Hmotnost klimatizace dělá 31 kg, takže na manipulaci.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Refredo, nejprohlíženější produkty Refredo nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama