Rohnson R-891 Cool Mate cena od 642 Kč | Pricemania

Rohnson R-891 Cool Mate

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Ochlazovač výkon 5 W, objem nádržky na vodu 1,04 l, hlučnost 45 dB, počet rychlostí 3, zvlhčovač, bezvrtulový, nastavitelný úhel sklonu a ochlazovač Ochlazovač je úspornější a jednodušší alternativou klimatizace, příjemnou výhodou je tichý chod i bezproblémová obsluha. Rohnson R-891 Cool Mate chlazení ...viac

Popis

Ochlazovač výkon 5 W, objem nádržky na vodu 1,04 l, hlučnost 45 dB, počet rychlostí 3, zvlhčovač, bezvrtulový, nastavitelný úhel sklonu a ochlazovač Ochlazovač je úspornější a jednodušší alternativou klimatizace, příjemnou výhodou je tichý chod i bezproblémová obsluha. Rohnson R-891 Cool Mate chlazení vzduchu v místnosti funguje pomocí vody a nabízí nádržku s objemem 1,04 l. S nižší teplotou zajistí i citelné zvlhčení vzduchu, vytváří tak teplotu pro kvalitnější dýchání. Důležitým faktorem je i možnost regulace výkonu, ochlazovač Rohnson má k dispozici hned 3 rychlosti. Jedná se o bezvrtulový model, v průběhu činnosti vás tedy nebude rušit. Rohnson R-891 Cool Mate je ideálním řešením pro zpříjemnění letních dnů a jeho provoz se nijak výrazně neprodraží. Jeho celkový výkon je 5 W. Podstatné funkce ochlazovače vzduchu Rohnson R-891 Cool Mate Snadno se ovládá, instaluje i udržuje Voda nahrazuje chladicí kapalinu, díky tomu se chlubí nízkými náklady Rohnson.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Rohnson, nejprohlíženější produkty Rohnson nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama