Tristar AC-5670 cena od 7 799 Kč | Pricemania

Tristar AC-5670

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace funkce pojezdová kolečka, chlazení a wifi, energetická třída A, chladící výkon 7000 BTU/h, uchladí místnost o velikosti 60 m3, hlučnost 65 dB, časovač, dálkové ovládání a pojezdová kolečka Mobilní klimatizace TRISTAR AC-5670 je ideálním nástrojem pro příjemný a chladný vzduch během ...viac

Popis

Mobilní klimatizace funkce pojezdová kolečka, chlazení a wifi, energetická třída A, chladící výkon 7000 BTU/h, uchladí místnost o velikosti 60 m3, hlučnost 65 dB, časovač, dálkové ovládání a pojezdová kolečka Mobilní klimatizace TRISTAR AC-5670 je ideálním nástrojem pro příjemný a chladný vzduch během horkých letních dnů. Klimatizaci lze pohodlně ovládat prostřednictvím ovládacího panelu, dálkového ovladače i praktické aplikace pro chytré telefony. Mobilní klimatizace TRISTAR AC-5670 disponuje vysokým výkonem, takže je ideální pro použití v místnostech do velikosti 60 m3. Teplotu lze jednoduše nastavit v rozmezí od 16 do 31°C a klimatizaci je možné použít jako odvlhčovač vzduchu či větrák. Díky praktickým kolečkům je manipulace s mobilní klimatizací TRISTAR AC-5670 velmi pohodlná a kompaktní rozměry zajistí pohodlné uskladnění. Klíčové vlastnosti mobilní klimatizace TRISTAR AC-5670Jednoduché ovládání mobilní klimatizace TRISTAR.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Tristar, nejprohlíženější produkty Tristar nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama