Tristar AT-5445 cena od 2 229 Kč | Pricemania

Tristar AT-5445

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Ochlazovač objem nádržky na vodu 4 l, Ochlazovač se může zařadit mezi úspornější alternativy klimatizace, výhodou je jeho tichý provoz a snadná obsluha. TRISTAR AT-5445 pro ochlazení vzduchu v místnosti využívá vodu a disponuje nádržkou, která pojme celkem 4 l. Důležitou vlastností je i regulace výkonu, ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Ochlazovač objem nádržky na vodu 4 l, Ochlazovač se může zařadit mezi úspornější alternativy klimatizace, výhodou je jeho tichý provoz a snadná obsluha. TRISTAR AT-5445 pro ochlazení vzduchu v místnosti využívá vodu a disponuje nádržkou, která pojme celkem 4 l. Důležitou vlastností je i regulace výkonu, ochlazovač TRISTAR je vybaven 3 rychlosti. Tento model má ve výbavě i funkci oscilace, která ochlazovači pomáhá k výkonnosti. TRISTAR AT-5445 je skvělým pomocníkem při letních vedrech a zároveň je nenáročný na spotřebu energie. Výkon tohoto modelu je 65 W. Zásadní přednosti ochlazovače vzduchu TRISTAR AT-5445 Jeho zapojení, ovládání i údržba jsou snadné Šetří náklady na provoz, protože pracuje s obyčejnou vodou TRISTAR AT-5445 je vybaven nádržkou na 4 l vody Nejvyšší hlučnost, které ochlazovač vzduchu dosahuje, je 55 dB Můžete využít celkem 3 rychlosti Za pomoci oscilace rozprostře chladný vzduchu po celém prostoru32.5 x 29.5 x 62.5 cm.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Tristar, nejprohlíženější produkty Tristar nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama