Aligator S6500 Duo cena od 2 490,00 Kč | Pricemania

Aligator S6500 Duo

TOP 12
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 2 490,00 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Mobily

Krystalická elegance Praktický štíhlý telefon s krásným 6,5" displejem a podporou 4G/LTE. To vše navíc s výkonným čtyřjádrovým procesorem a 2GB operační pamětí. Chytrý telefon Aligator S6500 v originálním fialovém provedení je stvořen speciálně pro vás. Krásný HD-IPS displej Sledujte filmy, prohlížejte ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Porovnání cen Aligator S6500 Duo

Popis

Krystalická elegance Praktický štíhlý telefon s krásným 6,5" displejem a podporou 4G/LTE. To vše navíc s výkonným čtyřjádrovým procesorem a 2GB operační pamětí. Chytrý telefon Aligator S6500 v originálním fialovém provedení je stvořen speciálně pro vás. Krásný HD-IPS displej Sledujte filmy, prohlížejte fotky nebo pracujte. Díky velkému 6,5" HD displeji ve formátu 20:9 to bude zábava. Technologie IPS se postará o krásně syté barvy a perfektní viditelnost ze všech úhlů. Skutečně výkonný Těšit se.

Recenze

Celkové hodnotenie produktu

30% Zlý 1 recenzia
3
StanislavPred 2 mesiacmi a 2 týždňami

Za tu cenu se asi nedá čekat nic lepšího, největší zklamání je foťák, ten je horší než 8let starý mobil s 5mpix fotakem (seriózně vyzkoušejte)

  • Cena, tenké tělo, elegantní design
  • Příšerný foťák (neschopný zaostřit ani za dobrých podmínek), nevýkonný (stále se kouše, něco se načítá a nereaguje), malý jas displeje, pomalé nabijeni, malá výdrž baterie (veliký displej)

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobily Aligator, nejprohlíženější produkty Aligator nebo nejlevnejší Mobily.

Reklama