MyPhone Hammer 3 cena od 1 290 Kč | Pricemania

MyPhone Hammer 3

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 290 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Mobily

Vysoce odolný telefonPracujete, nebo se jiným způsobem často pohybujete v extrémních podmínkách, kde hrozí prakticky neustálý pád či poškození vašeho mobilního telefonu? Už vás omrzelo neustále trávit hodiny s komunikací v servisu nebo dokupování nových mobilů? V tom případě jste zde naprosto správně ...viac

Popis

  • Vysoce odolný telefonPracujete, nebo se jiným způsobem často pohybujete v extrémních podmínkách, kde hrozí prakticky neustálý pád či poškození vašeho mobilního telefonu? Už vás omrzelo neustále trávit hodiny s komunikací v servisu nebo dokupování nových mobilů? V tom případě jste zde naprosto správně a je nám ctí vám tímto představit alternativu, která může leckteré ze zmíněných potíží vyřešit. Představujeme vám vysoce odolný telefon myPhone HAMMER IRON 3 Dual SIM, který dělá čest svému jménu a poškodit ho je skutečně obtížné. Zařízení hlavně dokáže i přes svou robustnost plnit veškeré funkce klasického telefonu a vy tak budete maximálně spokojeni. Pojďme se nyní detailněji podívat na ostatní parametry a uvidíte, že budete překvapeni.
  • Přehledný displejJak jsme již avizovali, mobilní telefon myPhone HAMMER IRON 3 Dual SIM je jako stvořen pro užívání v náročných podmínkách. Tomuto faktu nasvědčuje nejen jeho odolnost, ale také jednoduchá čitelnost displeje, na který se stačí jen podívat, a díky přehlednosti zjistíte okamžitě vše, co potřebujete. Snadná orientace na úhlopříčce 2,4 palce a TFT LCD podsvícení umožní pohodlně prohlédnout fotky, videa, nebo libovolný webový obsah a to i na přímém slunci. Rozlišení o hodnotě 320 x 240 pixelů je výborný parametr, hodný každého správného chytrého telefonu.
  • Speciální ochranné funkce Displej mobilního telefonu myPhone HAMMER IRON 3 Dual SIM je nejen přehledný, ale také je vybaven několika speciálními funkcemi, které jeho používání ještě více usnadňují, zvlášť ve skutečně extrémních podmínkách. Displej bohatě splňuje požadavky nejpřísnější normy na odolnost IP68. Telefon se tak může chlubit svou vodotěsností až v hloubce 1,5 metru až po dobu 30 minut a zároveň se může pochlubit svou prachuvzdorností. Nebudete se tak muset o bezpečí svého mobilního telefonu obávat ani při práci v blízkosti vody, nebo na stavbě ve velmi prašném prostředí. V případě pádu telefonu ho jen jednoduše zvednete, osušíte a jde se dál.
  • Vnitřní výbava Co se týká vnitřního vybavení tohoto mobilního telefonu, nemusí mít uživatel žádný strach, že by telefon nedokázal splnit jakékoliv jeho přání. Interní paměť o velikosti 32 MB nabízí velmi hezký prostor pro vaše soubory, jako fotografie nebo videa. Ty pořídíte za použití zadní kamery o rozlišení 0,3 Mpx, což je skvělá hodnota, kterou pořídíte hezké snímky v interiéru i v exteriéru. Kdyby pro vaše potřeby bylo vestavěných 32 MB paměti málo, není nic jednoduššího, než využití slotu pro microSD kartu a navýšit tak kapacitu až na ohromných 32 GB.
  • Rychlé připojeníI když telefon na první pohled působí robustně a těžkopádně, nenechte se zmást. Je to skutečně pouze kvůli ochraně zařízení, které jinak šlape jako dobře seřízené hodinky. Bleskově se připojíte k technologii Bluetooth nebo na internet pomocí datového připojení. Žádnou z těchto technologií se nemusíte obávat používat, abyste nepromarnili procenta z nabité baterie. Telefon se chlubí vysokokapacitním akumulátorem 2000 mAh, který se postará, abyste mohli zůstat v pohotovosti až po dlouhou dobu 240 hodin. Obrovskou výhodou je funkce Dual SIM, díky které můžete mít v jednom zařízení po ruce osobní i firemní kontakty bez nuceného tahání druhého zařízení. Příjemným naladěním se na správnou notu může být pro mnohé uživatele i přítomnost FM rádia. Telefon je ovládán skrze vlastní a stabilní operační systém.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobily MyPhone, nejprohlíženější produkty MyPhone nebo nejlevnejší Mobily.

Reklama