Xiaomi TV Stick 4K

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Multimediální centra

Multimediální centrum - s podporou 4K Ultra HD, operační systém Android OS, 2 GB RAM, 8 GB ROM, Bluetooth, HDMI a micro USB, v balení dálkový ovladač Multimediální centrum pozvedne sledování oblíbených pořadů na novou úroveň. Hudbu, filmy a další služby si tak můžete užívat na jediném místě. Připojení ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Multimediální centra

Popis

Multimediální centrum - s podporou 4K Ultra HD, operační systém Android OS, 2 GB RAM, 8 GB ROM, Bluetooth, HDMI a micro USB, v balení dálkový ovladač Multimediální centrum pozvedne sledování oblíbených pořadů na novou úroveň. Hudbu, filmy a další služby si tak můžete užívat na jediném místě. Připojení ke zdrojům dat probíhá přes Bluetooth. Model Xiaomi TV Stick 4K zvládne pracovat s rozlišením 4K Ultra HD, zamilují si jej proto nároční diváci, kteří mají vysoké nároky na detaily. Zajímavým úlovkem bude hlavně pro fanoušky chytré elektroniky, můžete jej totiž propojit s hlasovým asistentem Ideální volbou je pro fanoušky chytré elektroniky a to díky propojení s hlasovým asistentem Google Assistant. Multimediální centrum Xiaomi funguje díky systému Android OS a dostatečný výkon hardwaru zajistí operační paměť s kapacitou 2 GB. V balení obdržíte mimo centra také dálkový ovladač. Důležité parametry multimediálního centra Xiaomi TV Stick 4K Podporuje rozlišení 4K.

brand name

Prohlédněte si další Multimediální centra Xiaomi, nejprohlíženější produkty Xiaomi nebo nejlevnejší Multimediální centra.

Reklama