Extol Premium 12/6V 4A cena od 1 199 Kč | Pricemania

Extol Premium 12/6V 4A

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Nabíječky autobaterií

Autonabíječka 9stupňová, řízená mikroprocesorem, 12/6V, 4A, EXTOL PREMIUM Nabíječka je určena pro nabíjení 12V nebo 6V olověných akumulátorů se zaplavenou elektrodou WET i Calcium, MF VRLA akumulátorů, AGM, i gelových v rozsahu jmenovité kapacity baterií 1,2 – 80Ah. Pro svou práci využívají automatický ...viac

Popis

Autonabíječka 9stupňová, řízená mikroprocesorem, 12/6V, 4A, EXTOL PREMIUM Nabíječka je určena pro nabíjení 12V nebo 6V olověných akumulátorů se zaplavenou elektrodou WET i Calcium, MF VRLA akumulátorů, AGM, i gelových v rozsahu jmenovité kapacity baterií 1,2 – 80Ah. Pro svou práci využívají automatický přepínací mód o vysoké frekvenci. Vestavěný mikroprocesor v naprogramovaných devíti fází procesu zajistí nabití baterií až do 100% jejich originální kapacity. Umožňuje automaticky (nebo volitelně) znovuoživení částečně sulfátovaných baterií. Nabíjí a zachraňuje vyčerpané baterie. V automatickém udržovacím módu dodává bateriím pouze tolik potřebné energie, která se rovná jejímu samovybíjecímu proudu, takže umožní uživateli ponechat baterii spojenou s nabíječkou i po několik měsíců a udržet ji ve stále plném stavu nabití. 9 nabíjecích stupňů: 1 - vyhodnocení stavu baterie 2 - zotavení baterie 3 - pozvolné zahájení nabíjení 4 - nabíjení konstantním pulzním proudem 5 - regenerace (desulfatace) 6 - nabíjení konstantním proudem 7 - snižování nabíjecího proudu 8 - kontrola stavu 9 - konstantní napětí, udržovací pulzní proud    Hlavní technické parametry: tech. údaje: 12/6V, 4A regeneruje a nabíjí hluboce vybité baterie (desulface) a umožuje nabíjet baterie i při nízkých teplotách integrovaná ochrana proti jiskření, zkratu a přepólování pamatuje si původní nastavení při výpadku napětí a po obnovení dodávky proudu pokračuje dále v nabíjení možno nabíjet baterie i při nízkých teplotách vybaveno třemi typy koncovek pro připojení baterie: svorky, cigaretový zapalovač a očka.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Nabíječky autobaterií Extol, nejprohlíženější produkty Extol nebo nejlevnejší Nabíječky autobaterií.

Reklama