Kobalty

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 370,00 Kč Do 26 dní Do obchodu

   Je až s podivem, že tato hravá a zároveň hluboce modrá knížka, šest modrých sešítků – písanek – upadla v zapomenutí. Již před třiceti lety se totiž u nás objevil text, který nejenže nezestárnul, ale naopak lze s jistotou tvrdit, že jeho kvality dokážeme ocenit až dnes, kdy se nabízí srovnání s konečně ...viac

Na skladě

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

   Je až s podivem, že tato hravá a zároveň hluboce modrá knížka, šest modrých sešítků – písanek – upadla v zapomenutí. Již před třiceti lety se totiž u nás objevil text, který nejenže nezestárnul, ale naopak lze s jistotou tvrdit, že jeho kvality dokážeme ocenit až dnes, kdy se nabízí srovnání s konečně dostupnou světovou literaturou.

Jako by povaha dnešní doby přímo dychtila po textu tohoto typu, kdy vnější zábavná pestrost a hravost v sobě skrývá mnohovrstevnatost a hluboké poznání. Svérázný humor a přímo neuvěřitelná imaginace prostupují všechny roviny textu, od dětinsko–dadaistických jazykových hříček a nadšení pro bláznivé zkratky přes absurdní humor až po mrazivá podobenství podaná s nikterak zakrývaným černým humorem. Ilustroval Mikuláš Rachlík.

    Vývoj ceny

    Týden: 17.86 %

    Reklama

    brand name

    Prohlédněte si další Novely, povídky, antologie nebo nejprohlíženější produkty N/A.