O nás

Řekli jsme si, že by bylo fajn mít na jednom místě informace o cenách internetových prodejců a zároveň i o jejich kvalitě, abychom se dokázali lépe rozhodovat při nákupech na internetu.

Pricemania vznikla v roce 2007 jako nápad zakladatele Michala Krále, který podobné systémy využíval při nákupech ještě jako student během jeho pracovně-studijních pobytů v USA v roce 2002, 2003 a 2004. Několik let nato vznikla podobná potřeba na Slovensku, kdy se trh internetových obchodů raketově rozrůstal a pro nakupující bylo čím dál těžší vybrat nejen cenově nejlepší prodejce, ale hlavně kvalitní a poctivé obchody.

Od roku 2007 tak na Slovensku a od roku 2015 i v České republice pro uživatele vyvíjíme službu, která nakupujícím šetří spoustu času a peněz. Momentálně se na projektu podílí aktivně 15 Pricemaniaků, kteří denně aktualizují více než milion produktů z nabídky přes 6 000 slovenských a stovky českých e-shopů. V nabídce najdete prakticky všechny největší prodejce na trhu a denně přibývají další. Aktuálně služby Pricemanie využívá více než 300 000 unikátních uživatelů měsíčně.

Vzhledem k tomu, že kvalitu e-shopů považujeme za stejně důležité kriterium jako je cena zboží, spustili jsme systém hodnocení kvalitních e-shopů pod názvem Pricemania Ověřený obchod. Díky této službě získáváte objektivní informace o tom, jak které obchody hodnotí jejich zákazníci a na základě toho si tak můžete vybrat kvalitní obchod pro svůj nákup.

Víme, že hodně zákazníku využívá v e-shopu možnost osobního odběru zboží, proto si můžete ve srovnání seřadit nabídky prodejců podle vzdálenosti od jejich výdejného místa a vybrat si tak obchod, který je vám nejblíže.

Graf vývoje ceny zboží vám zase pomůže při rozhodování, jestli s nákupem spěchat, nebo naopak počkat, dokud ceny novinek klesnou na přijatelnou úroveň.

Další užitečné funkce připravujeme. Pokud chcete být o nich informováni, registrujte se jako uživatel a využívejte možnost přidat si oblíbené produkty do svého nákupního seznamu, nebo si námi nechat sledovat ceny zboží, které vás zajímá.

Pokud jste provozovatelem e-shopu, využijte možnost přidat svou nabídku do katalogu Pricemanie a získat tak přístup k novému okruhu potenciálních zákazníků.

Pro majitele a marketéry e-shopu nabízíme možnost absolvovat kvalitní vzdělávání a konzultace pod značkou Pricemania Academy. Všechny podstatné informace najdete na stránkách www.pricemaniaacademy.sk.

Věříme, že si kvalitou obsahu a jednoduchým a přehledným dizajnem získáme vaši přízeň a že se na stránkách Pricemanie budeme s vámi setkávat pravidelně.

Těšíme se na dlouhodobou spolupráci a budeme rádi, pokud nás kontaktujete v případě jakýchkoliv otázek, pozitivních zkušeností nebo připomínek.

Tým Pricemania