Guzzanti GZ 594 cena od 4 312 Kč | Pricemania

Guzzanti GZ 594

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 35 m2, odvlhčovací kapacita 12 l/den, objem nádoby 2,3 l, hlučnost 46 dB, regulace výkonu, časovač, displej, automatické vypnutí, indikace plného zásobníku, dotykový panel a auto-defrost, hmotnost 9,2 kg Odvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 594 vám pomůže s ...viac

Popis

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 35 m2, odvlhčovací kapacita 12 l/den, objem nádoby 2,3 l, hlučnost 46 dB, regulace výkonu, časovač, displej, automatické vypnutí, indikace plného zásobníku, dotykový panel a auto-defrost, hmotnost 9,2 kg Odvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 594 vám pomůže s příliš velkou vlhkostí v bytě i domě, jež ve většině případů vyvolává vlhnutí zdí i nábytku a tvorbu plísní, což zpravidla zhoršuje zdraví vaše i vašich dětí. Tento přenosný pomocník GUZZANTI je dokonalý pro garáže, dílny, byty a jiné místnosti o ploše do 35 m2. Současně o jeho přijatelném výkonu svědčí odvlhčovací kapacita 12 l/den. Se sběrnou nádržkou na vlhkost s kapacitou max. 2,3 l vyjdete při občasném provozu bez nutnosti vašeho zásahu. Další z důležitých předností je tichý chod na úrovni 46 dB, což znamená, že ho bez obav můžete využívat, i když budete doma. Podstatné funkce odvlhčovače vzduchu Guzzanti GZ 594 Odvlhčovací kapacita 12 l/den Do.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Odvlhčovače vzduchu Guzzanti, nejprohlíženější produkty Guzzanti nebo nejlevnejší Odvlhčovače vzduchu.

Reklama