Rohnson R-91010 Ionic cena od 3 299 Kč | Pricemania

Rohnson R-91010 Ionic

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 45 m2, odvlhčovací kapacita 10 l/den, objem nádoby 2 l, hlučnost 37 dB, čištění vzduchu, regulace výkonu, časovač, anti-freeze, displej, automatické vypnutí, ionizační filtr, systém "turbo" pro sušení prádla, indikace plného zásobníku, uhlíkový filtr a ...viac

Popis

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 45 m2, odvlhčovací kapacita 10 l/den, objem nádoby 2 l, hlučnost 37 dB, čištění vzduchu, regulace výkonu, časovač, anti-freeze, displej, automatické vypnutí, ionizační filtr, systém "turbo" pro sušení prádla, indikace plného zásobníku, uhlíkový filtr a dotykový panel, hmotnost 11 kg Odvlhčovač vzduchu Rohnson R-91010 Ionic + Carbon Filter si umí dobře poradit s nechtěnou vlhkostí v bytě i domě, která často způsobuje vlhnutí zdí, nábytku a podlah, a tím pádem i tvorbu plísní, což zpravidla nepříznivě ovlivňuje váš zdravotní stav i kvalitu bydlení. Vedle snížení příliš velké vlhkosti ale i vzduch dokonce i pročistí. Tento pohyblivý přístroj Rohnson se dá použít pro každou místnost s velikostí do 45 m2. Také o jeho dostatečném výkonu svědčí odvlhčovací kapacita 10 l/den. Se sběrnou nádobkou na vlhkost o objemu 2 l vyjdete při občasném používání bez povinnosti vylití. Jistě také oceníte bezmála neslyšný.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Odvlhčovače vzduchu Rohnson, nejprohlíženější produkty Rohnson nebo nejlevnejší Odvlhčovače vzduchu.

Reklama