Rohnson R-91012 Ionic cena od 4 699 Kč | Pricemania

Rohnson R-91012 Ionic

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 45 m2, odvlhčovací kapacita 12 l/den, objem nádoby 2 l, hlučnost 37 dB, čištění vzduchu, regulace výkonu, časovač, anti-freeze, displej, automatické vypnutí, ionizační filtr, systém "turbo" pro sušení prádla, indikace plného zásobníku, uhlíkový filtr a ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Odvlhčovač vzduchu doporučená velikost místnosti 45 m2, odvlhčovací kapacita 12 l/den, objem nádoby 2 l, hlučnost 37 dB, čištění vzduchu, regulace výkonu, časovač, anti-freeze, displej, automatické vypnutí, ionizační filtr, systém "turbo" pro sušení prádla, indikace plného zásobníku, uhlíkový filtr a dotykový panel, hmotnost 11 kg Odvlhčovač vzduchu Rohnson R-91012 Ionic + Carbon Filter zatočí s příliš velkou vlhkostí v bytě i domě, jež velmi často způsobuje tvorbu plísní a množení bakterií, což zpravidla ovlivní kvalitu žití i zdraví celé vaší rodiny. Vedle snížení nadměrné vlhkosti ale i ovzduší zvládne dokonce i pročistit. Tento přenosný typ odvlhčovače vzduchu Rohnson se dá skvěle použít pro dílny, byty, garáže a jiné místnost do velikosti plochy 45 m2. Také o jeho obstojném výkonu vypovídá odvlhčovací kapacita 12 l/den. S nádobou na sbírání vlhkosti s objemem max. 2 l vyjdete při nepravidelném využití bez potřeby vašeho zásahu. Jistě také.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Odvlhčovače vzduchu Rohnson, nejprohlíženější produkty Rohnson nebo nejlevnejší Odvlhčovače vzduchu.

Reklama