Rainbow Winx Tynix Fairy - Flora cena od 649 Kč | Pricemania

Rainbow Winx Tynix Fairy - Flora

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Panenky

Winx Panenka Tynix Fairy.Víly Tynix s krásnými pohyblivými křídly.Překrásné víly Winx v nové proměně Tynix ze 7. řady populárního seriálu. Víly mají luxusní šaty a nádherná třpytivá křídla, která se pohybují. š i hřebínek a doplněk pro dozdobení šatů.Obsah balení:..Panenka s křídly.Hřebínek.Doplněk do ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Panenky

Popis

Winx Panenka Tynix Fairy.Víly Tynix s krásnými pohyblivými křídly.Překrásné víly Winx v nové proměně Tynix ze 7. řady populárního seriálu. Víly mají luxusní šaty a nádherná třpytivá křídla, která se pohybují. š i hřebínek a doplněk pro dozdobení šatů.Obsah balení:.

    .
  • Panenka s křídly
  • .
  • Hřebínek
  • .
  • Doplněk do vlasů
  • .
.Věk: 3+.Výška: 26 cm.BLOOM - Víla Dračího ohně.Vůdce Winx Clubu.Nejmocnější z celé skupiny, protože ve svém nitru přechovává Dračí oheň, jenž jí umožňuje zlé čarodějnice porazit.Bloom je princeznou ztracené planety Domino, na které je ukryt Dračí duch a ona je vílou.. strážkyní tohoto pokladu.Statečná, veselá, odhodlaná…ale netrpělivá.FLORA - Víla přírody.Flora pochází z planety Lynphea. Všichni její obyvatelé jsou mírumilovní a uvolnění, rádi se procházejí po loukách a vdechují vůni květin.Čerpá svou energii z květin a stromů.Má znalosti o bylinkách, a tak se velice dobře vyzná v přípravě kouzelných lektvarů.Nejchytřejší ze všech víl Winx Clubu.Na její planetě jsou tím nejdůležitějším květiny. Proto Floře nijak moc nezáleží na hmotných věcech a na penězích.STELLA - Víla Zářícího slunce.Princezna Solarie, planety, kde jsou všichni lidé velmi srdeční a šťastní.Nejlepší kamarádka Bloom.Stále veselá a usměvavá.Její největší starostí je, aby byla vždy oblečená podle poslední módy.Nejkrásnější z Winx Clubu.MÚSA - Víla hudby.Musa pochází z planety Melodie a má zvláštní nadání pro hudbu, jíž se věnuje celá rodina.Nepochází ze šlechtického prostředí.Má přirozené nadání pro vyšetřování a dobře si všímá drobností.Jako první vždy odhalí zákeřné nástrahy přichystané čarodějnicí.Je náladová.LAYLA - Víla vln.Princezna z planety Andros, plné mořských pan a magických bytostí.Má schopnost ovládat vodu a magickou tekutinu zvanou "Morphix".Je sportovně založená, energická a má neobvyklé taneční nadání.Je neústupná a snadno se rozhněvá, když se setká s nespravedlností.TECNA - Víla technologie.Tecna pochází ze Zenitu, technologického království, kde se všechno soustředí na vědecký pokrok.Výborná znalost vědy jí pomáhá sestrojovat přístroje, jejichž pomocí dostává sebe i své přátele z nepříjemností.Často překvapuje neobyčejnými vynálezy, které nikdo nečekal.Tecna je velice puntičkářská, chodí všude včas a nesnáší, když na ni lidé musejí čekat.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Panenky Rainbow, nejprohlíženější produkty Rainbow nebo nejlevnejší Panenky.

Reklama