Capital Sports Beforce tričko cena od 499 Kč | Pricemania

Capital Sports Beforce tričko

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Pánská trička

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při tréninku.Tréninkové tričko pro muže Beforce se postará svým prodyšným žerzejovým materiálem o střední úroveň komprese. Tím se snižují svalové vibrace i napětí a zlepšuje se celková svalová koordinace ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Pánská trička

Popis

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při tréninku.Tréninkové tričko pro muže Beforce se postará svým prodyšným žerzejovým materiálem o střední úroveň komprese. Tím se snižují svalové vibrace i napětí a zlepšuje se celková svalová koordinace během tréninku. CAPITAL SPORTS technologie Dehydr8 udržuje tělesnou teplotu na ideální úrovni a odvádí od těla vlhkost - ideální podmínky pro nejlepší výkon. Síťové díly v podpaží a u krku zajišťují příjemné větrání, zatímco rozšířený výstřih u krku usnadňuje dýchání. Zesílené lokty jsou přizpůsobeny zvýšeným zátěžím během fitness tréninku a postarají se o dlouhou životnost tréninkového trička.Dostupné velikosti: S, M, L, XL.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Pánská trička Capital Sports, nejprohlíženější produkty Capital Sports nebo nejlevnejší Pánská trička.

Reklama