Capital Sports Beforce tričko cena od 499,00 Kč | Pricemania

Capital Sports Beforce tričko

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 499,00 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Pánská trička

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při tréninku.Tréninkové tričko pro muže Beforce se postará svým prodyšným žerzejovým materiálem o střední úroveň komprese. Tím se snižují svalové vibrace i napětí a zlepšuje se celková svalová koordinace ...viac

Popis

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při tréninku.Tréninkové tričko pro muže Beforce se postará svým prodyšným žerzejovým materiálem o střední úroveň komprese. Tím se snižují svalové vibrace i napětí a zlepšuje se celková svalová koordinace během tréninku. CAPITAL SPORTS technologie Dehydr8 udržuje tělesnou teplotu na ideální úrovni a odvádí od těla vlhkost - ideální podmínky pro nejlepší výkon. Síťové díly v podpaží a u krku zajišťují příjemné větrání, zatímco rozšířený výstřih u krku usnadňuje dýchání. Zesílené lokty jsou přizpůsobeny zvýšeným zátěžím během fitness tréninku a postarají se o dlouhou životnost tréninkového trička.Dostupné velikosti: S, M, L, XL.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Pánská trička Capital Sports, nejprohlíženější produkty Capital Sports nebo nejlevnejší Pánská trička.

Reklama