Black & Decker FSH10SM cena od 2 280 Kč | Pricemania

Black & Decker FSH10SM

TOP 5
Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 2 280 Kč Do 6 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Parní čističe

Rychlý úklid bez chemieSháníte skvělého a efektivního pomocníka do vaší domácnosti? Máme pro vás typ na moderní ruční parní čistič Black-Decker FSH10SM-QS v krásném bílém a moderním provedení.Ruční parní čistič je nenahraditelným pomocníkem při úklidu domu, bytu, chaty či chalupy. Oceníte především jeho ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Rychlý úklid bez chemieSháníte skvělého a efektivního pomocníka do vaší domácnosti? Máme pro vás typ na moderní ruční parní čistič Black-Decker FSH10SM-QS v krásném bílém a moderním provedení.Ruční parní čistič je nenahraditelným pomocníkem při úklidu domu, bytu, chaty či chalupy. Oceníte především jeho univerzálnost včetně profesionálního příslušenství. Dokáže zneškodnit až 99,9 % bakterií, virů, roztočů, různých jiných mikroorganismů a jejich zárodků. A to vše bez použití chemických látek.Skvělé a jedinečné čistěníParní čistič Black-Decker FSH10SM-QS zaručuje hloubkové čištění všech ploch ve vaší domácnosti a to především díky silnému proudu páry, který v něm vzniká. Někteří jistě ocení snadno plnitelnou nádobu na vodu. Univerzální čistič, který je vybaven čisticí rukavicí SteaMitt s mikrovláknovou podložkou, je určen pro bezpečné odstranění špíny z členitých a rovných ploch. Ruční parní čistič je k použití připraven během neuvěřitelných 15 sekund. Kvalitní mikrovlákna pohlcují různé nečistoty, prach a mastnotu. Můžete se těšit na snadnou obsluhu a dokonalé výsledky bez použití chemických látek a saponátů.Parametry parního čističeParní čistič disponuje délkou kabelu 3 m a výkonem 1 000 W. Dalšími výhodami jsou kompaktní rozměry (výška pouhých 20 cm, šířka 18 cm a hloubka 33 cm), nepoužívání chemických saponátů a dobře naplnitelná nádoba na vodu. Manipulaci vám usnadní velice nízká hmotnost, která činí 1,7 kg. Ruční parní čistič Black-Decker FSH10SM-QS je vybaven moderním příslušenstvím. To zahrnuje flexibilní hadici, kvalitní rukavice StaeMitt, mikrovláknovou podložku StaeMitt, malý měkký a velkoplošný kartáč. Vše je vyrobeno z kvalitních materiálů.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Parní čističe Black & Decker, nejprohlíženější produkty Black & Decker nebo nejlevnejší Parní čističe.

Reklama