Black & Decker FSM1616 cena od 2 090 Kč | Pricemania

Black & Decker FSM1616

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 2 090 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Parní čističe

Parní mop.maximální příkon 1 600 W.. objem nádržky na vodu 350 ml.. doba provozu až 14 minut.. doba ohřevu 30 sekund.. nastavení výšky.. samostatné postavení ve zpřímené poloze.. indikátor množství vody.. systém proti usazování vápníku.. 2 podložky z mikrovlákna.FSM1616, bílá/modrá.Luxování může být ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Parní mop.

  • maximální příkon 1 600 W.. objem nádržky na vodu 350 ml.. doba provozu až 14 minut.. doba ohřevu 30 sekund.. nastavení výšky.. samostatné postavení ve zpřímené poloze.. indikátor množství vody.. systém proti usazování vápníku.. 2 podložky z mikrovlákna.FSM1616, bílá/modrá.Luxování může být celkem rychlé, ale když chcete podlahu pořádně umýt, bývá to otrava. Klasický mop je nepohodlný na manipulaci, musíte s sebou tahat kyblík vody a při styku se saponátem mohou ti citlivější dostat i jemnou vyrážku. Proto tým Black & Decker vyvinul speciální mop, který vám zaručí dokonale čisté podlahy i bez použití jakýchkoliv chemických přípravků. Jedná se o unikátní parní mop FSM1616, který působením parního rázu velmi jednoduše a rychle uvolňuje nečistoty z vašich podlah a jiných povrchů a zanechává je tak dlouhodobě čistší a hezčí na pohled.Podlaha jako z pohádky.Stačí do nádržky na vodu o celkovém objemu 350 ml nalít vodu a parní mop zapnout do sítě. Díky solidnímu maximálnímu příkonu 1 600 W bude tento model připraven k použití již za pouhých 30 sekund. Mop tedy nešetří pouze vaši energii, ale také váš čas. Stačí jemně a bez námahy přejíždět po vaší místnosti, pára se o odstranění nečistot postará. O stavu vody jste navíc nepřetržitě informováni díky indikátoru, se kterým budete vždy vědět, kdy ji máte dolít. Díky otočné hlavici se s mopem dostanete i do velmi špatně dostupných míst. Můžete si přizpůsobit výšku uchycení, aby bylo ovládání co možná nejjednodušší. Součástí balení jsou 2 unikátní podložky z mikrovlákna pro skvělé výsledky mytí a delta hlavice, se kterou se dostanete bez problémů i do rohů místností.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Parní čističe Black & Decker, nejprohlíženější produkty Black & Decker nebo nejlevnejší Parní čističe.

Reklama