Nanosol Bezešvá utěrka z mikrovlákna PREMIUM cena od 99 Kč | Pricemania

Nanosol Bezešvá utěrka z mikrovlákna PREMIUM

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Do 4 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Pomůcky na mytí auta

Bezešvá utěrka z mikrovlákna dokonale a bez námahy pomůže doleštit karoserii do vysokého lesku. Bezešvá utěrka má rozvětvená, velmi vysoká vlákna, tudíž zbytky vosků, polymerů a keramiky jednoduše nabírá na sebe aby nezůstávali na karoserii. Mikro nečistoty, které dopadají na karosérii při leštění, snadno ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Porovnání cen

Nejoblíbenější produkty v kategórií Pomůcky na mytí auta

Popis

Bezešvá utěrka z mikrovlákna dokonale a bez námahy pomůže doleštit karoserii do vysokého lesku. Bezešvá utěrka má rozvětvená, velmi vysoká vlákna, tudíž zbytky vosků, polymerů a keramiky jednoduše nabírá na sebe aby nezůstávali na karoserii. Mikro nečistoty, které dopadají na karosérii při leštění, snadno nabere do vláken a obalí je tak, aby nevznikaly mikroškrábanečky. I proto tato utěrka nemá šev. Výhody bezešvé utěrky z mikrovlákna Jemná, bezešvá, takže nepoškrábe. Je vhodná i do interiéru. Může se prát i v pračce bez aviváže (sušička NE!!!). Vysoké vlákna. Na co lze bezešvou utěrku použít Na karoserii. Na veškeré kovy a plasty. Na plasty. Vhodná i do domácnosti.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Pomůcky na mytí auta Nanosol, nejprohlíženější produkty Nanosol nebo nejlevnejší Pomůcky na mytí auta.

Reklama