Houby cena od 237,00 Kč | Pricemania

Houby

TOP 6
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 237,00 Kč Do 10 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Populární literatura z přírodních věd

V této publikaci Houby najdete 300 barevných fotografií jedlých, nejedlých a jedovatých hub spolu se záběry detailů, doprovázené stručnými popisy, ve kterých jsou uvedeny důležité poznávací znaky a odlišnosti od podobných druhů hub. Určování hub je zjednodušeno za pomoci barevných značek a symbolů. Kniha ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

V této publikaci Houby najdete 300 barevných fotografií jedlých, nejedlých a jedovatých hub spolu se záběry detailů, doprovázené stručnými popisy, ve kterých jsou uvedeny důležité poznávací znaky a odlišnosti od podobných druhů hub. Určování hub je zjednodušeno za pomoci barevných značek a symbolů. Kniha obsahuje i vzájemné porovnání dobrých jedlých hub a jejich jedovatých dvojníků - slovem i obrazem, informace o správném sběru hub, jejich kuchyňské úpravě a konzervování i o jejich pěstování. V závěru nechybí rejstřík latinských a českých názvů hub a některých termínů.

Parametry

Výrobce: N/A
 
Možnosti připojení:
Délka kabelu: 10 m
 
 
Další charakteristiky:
Průměr jádra / vnějšího pláště: 50/125 µm

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Populární literatura z přírodních věd, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší {STRING_THREE}.

Reklama