Kapka metanového deště cena od 188,00 Kč | Pricemania

Kapka metanového deště

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 188,00 Kč Do 5 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Populární literatura z přírodních věd

Průzkum Marsu a Titanu byly v souvislosti s pátráním po mimozemském životě pravděpodobně mediálně nejvděčnější vědeckou událostí poslední doby. Astronomické objevy jsou také jedním z hlavních témat nové sbírky dialogů o současné vědě. která volně navazuje na loňský titul Než přijde vakovlk. Publikace ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Průzkum Marsu a Titanu byly v souvislosti s pátráním po mimozemském životě pravděpodobně mediálně nejvděčnější vědeckou událostí poslední doby. Astronomické objevy jsou také jedním z hlavních témat nové sbírky dialogů o současné vědě. která volně navazuje na loňský titul Než přijde vakovlk. Publikace populárním a čtivým způsobem představí i celou řadu dalších témat: objev zrychlujícího se rozpínání vesmíru. středověkou arabskou vědu. matematiku starověké Mezopotámie. konstrukci umělých organismů. velká vymírání. pokrok v oblasti genetiky či logické paradoxy. Pavel Houser tentokrát vedl dialog s Pavlem Kotenem. Jiřím Podolským. Danielem Špeldou. Martinou Bečvářovou. Markem Otiskem. Jeronýmem Klimešem. Stanislavem Mihulkou. Tomášem Grimem. Janem Šturmou. Fatimou Cvrčkovou. Ottem Huřťákem a Milošem Hrabákem.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Populární literatura z přírodních věd, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší {STRING_THREE}.

Reklama