Kronika zoologického poznávání cena od 470,00 Kč | Pricemania

Kronika zoologického poznávání

TOP 5
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 470,00 Kč Do 4 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Populární literatura z přírodních věd

V knize je zachycen chronologický vývoj poznání v zoologii v průběhu šestatřiceti století. Na pozadí historických událostí jsou zde představeny nejvýznamnější objevy a osobnosti, které přispěly k rozšíření znalostí o zvířatech. Kniha není jen encyklopedickým souhrnem životopisů těchto osobností, ale ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

V knize je zachycen chronologický vývoj poznání v zoologii v průběhu šestatřiceti století. Na pozadí historických událostí jsou zde představeny nejvýznamnější objevy a osobnosti, které přispěly k rozšíření znalostí o zvířatech. Kniha není jen encyklopedickým souhrnem životopisů těchto osobností, ale jde v ní především o zařazení jejích protagonistů do kontextu doby, o objasnění vztahů mezi jednotlivými zástupci v různých oblastech bádání a o pochopení různých přístupů k řešení problémů a objevování nových poznatků. Kniha by měla sloužit jako příručka pro učitele a studenty přírodovědných oborů i při studiu dějin vědeckého bádání, ale měla by být též vhodným doplňkem pro všechny, kteří se zajímají o přírodu.Dátum vydania: 10.5.2013Edícia: HistorieVydanie: 1.Väzba: viazanáISBN: 978-80-2002-240-0Strán: 800Formát (mm): 160x240.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Populární literatura z přírodních věd, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší {STRING_THREE}.

Reklama