Prolhaná věda cena od 258,00 Kč | Pricemania

Prolhaná věda

TOP 12
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 284,00 Kč Do 15 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Populární literatura z přírodních věd

Po přečtení této knihy už nebudete věřit ničemu! Způsobuje vakcína MMR autismus? Je homeopatie šarlatánskou pavědou? Bude vaše dítě po drahých produktech obsahujících omega -3 inteligentnější a hodnější? Můžeme věřit článkům v mediích, které začínají větou Vědci zjistili? Existují dva přesvědčivé důvody, ...viac

Popis

Po přečtení této knihy už nebudete věřit ničemu! Způsobuje vakcína MMR autismus? Je homeopatie šarlatánskou pavědou? Bude vaše dítě po drahých produktech obsahujících omega -3 inteligentnější a hodnější? Můžeme věřit článkům v mediích, které začínají větou Vědci zjistili? Existují dva přesvědčivé důvody, proč si přečíst tuto knihu. Prvním je, že si vychutnáte její systematické demontování nesmyslů předkládaných nutričními odborníky, homeopaty, kosmetickými společnostmi a farmaceutickým průmy slem A druhým je fascinující diskuse o tom, proč se necháváme tak snadno napálit. Přidejte ještě zábavnost knihy a vyjde vám jedna ze zásadních knih tohoto roku. New Scientist Naprosto základní učebnice pro všechny, kdo někdy pocítili znepokojení n ad zpravodajstvím o módních vědeckých průlomech, zdravotních hrozbách a příbězích typu výzkumy ukázaly Time Out Autor napichuje na rapír své logiky velkou farmacii, média a všechny, kdo zneužívají vědu. Jeho cílem je naučit čtenáře, jak rozezn at jejich triky, aby byli do budoucna odolní proti novým variantám hovadin. Guardian Cílem jeho knihy je vyučovat nás v naději, že jednoho dne budeme psát méně nesmyslů. Daily Telegraph Ben Goldacre je publicista, komentátor a lékař, který se ne jvíc proslavil svým sloupkem Bad Science v Guardianu. Narodil se v roce 1974, studoval v Oxfordu a Londýně, a kromě několika záletů do akademického světa pracuje na plný úvazek jako lékař ve státním zdravotnictví ve Velké Británii. Více naleznete n a jeho stránkách badscience.net. Další kniha Bena Goldacra Zkorumpovaná farmacie na pultech již od října 2013!

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Populární literatura z přírodních věd, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší {STRING_THREE}.

Reklama