Putování přírodou cena od 142,00 Kč | Pricemania

Putování přírodou

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 142,00 Kč Do 4 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Populární literatura z přírodních věd

Prostřednictvím této fantastické knihy o ptácích, stromech a květinách se seznámíte s přírodou kolem nás. Najdete v ní řadu fascinujících faktů.Dozvíte se četná tajemství ze života zahradního ptactva, podle čeho od sebe můžete rozeznat jednotlivé stromy v průběhu roku nebo jak rozlišit jednotlivé druhy ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Prostřednictvím této fantastické knihy o ptácích, stromech a květinách se seznámíte s přírodou kolem nás. Najdete v ní řadu fascinujících faktů.Dozvíte se četná tajemství ze života zahradního ptactva, podle čeho od sebe můžete rozeznat jednotlivé stromy v průběhu roku nebo jak rozlišit jednotlivé druhy planě rostoucích květin.V knížce najdete i podrobné návody pro nejrůznější zájmové činnosti od lisování květin, jejich pěstování, pořizování náčrtků ptáků, výrobu krmítka, výroby otisků listů až po vypěstování vlastního semenáčku.Publikace je doplněna mnoha barevnými fotografiemi a ilustracemi.Věk: 6+.Počet stran: 240.Vazba: pevná bez přebalu lesklá.Rozměr knihy: 17,5 x 23,5 x 1,6 cm.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Populární literatura z přírodních věd, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší {STRING_THREE}.

Reklama