Tajemný vesmír cena od 287,00 Kč | Pricemania

Tajemný vesmír

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 287,00 Kč Do 24 hodin Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Populární literatura z přírodních věd

Co je černá díra? Jak vznikl vesmír a především proč? Z jakého důvodu se vyvinul do formy, kterou vnímáme na nebi i na zemi? Existovalo snad něco před Velkým třeskem? Co je podstatou času a jak vzniká realita? Je možné cestovat časem? A mnohé další otázky. Důležité je nepřestat se ptát. Zvědavost má ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Co je černá díra? Jak vznikl vesmír a především proč? Z jakého důvodu se vyvinul do formy, kterou vnímáme na nebi i na zemi? Existovalo snad něco před Velkým třeskem? Co je podstatou času a jak vzniká realita? Je možné cestovat časem? A mnohé další otázky. Důležité je nepřestat se ptát. Zvědavost má svůj důvod. Člověk nemůže jinak, než se s úctou podivovat nad tajemstvími věčnosti, života nebo nad nádhernou strukturou skutečnosti. Stačí, když se pokusíme každý den toto tajemství trochu poodhalit, poznamenal jednou Albert Einstein. Tato kniha svým odborně kompetentním, snadno srozumitelným a zároveň poutavým vyprávěním jistě pomůže mnohým čtenářům získat nové poznatky o záhadách kosmu.Dátum vydania: 24.10.2012Vydanie: 1.Väzba: viazanáISBN: 978-80-205-0625-2Strán: 176Formát (mm): 230x160.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Populární literatura z přírodních věd, nejprohlíženější produkty N/A nebo nejlevnejší {STRING_THREE}.

Reklama