Fieldmann FZO 7010 cena od 255 Kč | Pricemania

Fieldmann FZO 7010

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Pracovné rukavice

Pracovní rukavice XL, velikost 10, výrobním materiálem je syntetická kůže, unisex, barva černá Velice pohodlné a designově povedené pracovní rukavice značky Fieldmann jsou určené pro práci se stroji. Zesílené oblast dlaně, která je vyrobená ze syntetické kůže, je velice odolná a tlumí nežádoucí vibrace. ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Pracovné rukavice

Popis

Pracovní rukavice XL, velikost 10, výrobním materiálem je syntetická kůže, unisex, barva černá Velice pohodlné a designově povedené pracovní rukavice značky Fieldmann jsou určené pro práci se stroji. Zesílené oblast dlaně, která je vyrobená ze syntetické kůže, je velice odolná a tlumí nežádoucí vibrace. Vrchní část rukavic tvoří pružná syntetická tkanina, která je prodyšná a odvádí přebytečné teplo, které způsobuje pocení rukou. V oblasti zápěstí je možné rukavice proti sklouznutí zajistit páskem na suchý zip. Velice pohodlné a designově povedené pracovní rukavice značky Fieldmann jsou určené pro práci se stroji. Zesílené oblast dlaně, která je vyrobená ze syntetické kůže, je velice odolná a tlumí nežádoucí vibrace. Vrchní část rukavic tvoří pružná syntetická tkanina, která je prodyšná a odvádí přebytečné teplo, které způsobuje pocení rukou. V oblasti zápěstí je možné rukavice proti sklouznutí zajistit páskem na suchý zip.Klíčové vlastnosti pracovních.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Pracovné rukavice Fieldmann, nejprohlíženější produkty Fieldmann nebo nejlevnejší Pracovné rukavice.

Reklama