TP-Link TL-PS310U cena od 1 111,00 Kč | Pricemania

TP-Link TL-PS310U

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 111,00 Kč Info v obchodě Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Printservery

Print server, TP-LINK, TL-PS310U, TP-Link TL-PS310U.Single USB2.0 port MFP Print and Storage server, compatible with most of MFP( Multi-function printer) and USB storage devices, supports 4-port USB hub extension, supports POST (Power On Self Test) and Firmware upgrade.1-portový MFP a storage USB 2.0 ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Print server, TP-LINK, TL-PS310U, TP-Link TL-PS310U.Single USB2.0 port MFP Print and Storage server, compatible with most of MFP( Multi-function printer) and USB storage devices, supports 4-port USB hub extension, supports POST (Power On Self Test) and Firmware upgrade.1-portový MFP a storage USB 2.0 Print Server s 1x Fast Ethernet RJ-45 Portom. Kompatibilný s velkym množstvom multifunkčných zariadení a viac ako 320 tlačiarňami na trhu. Podporuje rozšírenie o 4-portovy USB Hub, multi-protokol a multi-OS, ľahko nastaviťeľná do takmer všetkých sieťových prostredí. Podporuje POST (Power On Self Test) a e-mailové upozornenie pre rýchlu identifikaciú problémov pri tlači na sieti čo najskôr. Po inštalacií vytvorí virtuálny USB port.K čemu slouží tento produkt.Multifunkční tiskový a úložný server TP-LNK TL-PS310U je ideální pro sdílení zařízení připojených pomocí rozhraní USB v rámci domácí nebo firemní sítě. Zařízení je kompatibilní s většinou tiskáren a multifunkčních tiskáren na trhu a umožňuje bezproblémově sdílet a spravovat tato zařízení z počítačů připojených k síti. Zařízení může spolupracovat s až čtveřicí USB zařízení, jako jsou skenery, jednotky flash, reproduktory a webkamery, pomocí USB doku připojeného k serveru. K těmto zařízením lze přistupovat v celé síti a dokonce i bezdrátově, pokud je server připojen k bezdrátovému směrovači.2. Skvělá kompatibilita.Zařízení TL-PS310U je kompatibilní s většinou multifunkčních tiskáren a ostatních zařízení USB na trhu. Zařízení TL-PS310U bylo testováno s více než 200 různými modely tiskáren, a proto nabízí prvotřídní kompatibilitu. Uvidíte, že TL-PS310U je výbornou volbou pro vaše domácí nebo firemní požadavky na tisk.3. Snadnější konfigurace s vyšší efektivitou.Zcela nové rozhraní umožňuje mnohem snadnější a intuitivnější způsob obsluhy vašeho tiskového serveru. Zařízení TL-PS310U můžete pomocí rozhraní snadno spravovat a konfigurovat, i pokud se řadíte mezi nezkušené uživatele. Stačí zapnout zařízení a nemusíte se o nic starat. S funkcí automatického připojení stačí pouze spustit utilitu, vybrat možnost automatického připojení pro tisk a zařízení TL-PS310U dokončí tiskovou úlohu za vás. Automaticky se připojí k tiskárně a vyřídí všechny tiskové úlohy a vy si zatím můžete dát rychlou kávu.4. Podpora WINDOWS 7.Po upgradu firmwaru a s novou utilitou může zařízení TL-PS310U nyní perfektně pracovat v operačním systému WINDOWS 7. Pomocí nové utility můžete snadno spravovat tiskárnu a jiná USB zařízení, jestliže pracujete v systému WINDOWS 7.

  .
 • Výborná kompatibilita s většinou multifunkčních tiskáren a ostatních USB zařízení
 • .
 • Můžete sdílet až 4 USB zařízení po připojení k síti přes USB rozbočovač
 • .
 • Podpora USB 2.0 zajišťuje vysokorychlostní zpracování úloh
 • .
 • Snadná instalace pomocí Průvodce instalací v několika krocích
 • .
 • Kompaktní a elegantní design – zařízení lze umístit prakticky kamkoli
 • .
.Hardwarové funkce.Rozhraní.Port USB 2.0.Port Fast Ethernet RJ-45.Indikátor LED.10 Mbit/s, 100 Mbit/s, USB.Rozměry (š*h*v).56*52*23 mm.Spotřeba.5 VDC, 2 A.Softwarové funkce.Protokoly.TCP/IP, (vzdálené virtuální USB), LPR/LPD.Pokročilé funkce.Klient DHCP, POST (Power On Self Test),.Upgrade firmwaru, utilita na bázi Windows.Správa.Webová správa.JINÉ.Obsah balení.Tiskový server.Kabel Ethernet (RJ45).Zdrojové CD.Příručka pro rychlou instalaci.Systémové požadavky.Windows 7/Vista/XP/2000.Provozní prostředí.Provozní teplota: 0–50 ?Neprovozní teplota: -5–65 ?Provozní vlhkost: 0–70 % nekondenzující.Neprovozní vlhkost: 0–80 % nekondenzující.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Printservery TP-Link, nejprohlíženější produkty TP-Link nebo nejlevnejší Printservery.

Reklama