Electrolux E4YHMKP1

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Do 3 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Příslušenství pro pračky

Pračka a sušička pěkně pohromadě!Toužíte po sušičce prádla, ale nevíte, kam s ní? Neplýtvejte prostorem v koupelně a postavte ji na pračku pomocí spojovací sady Electrolux E4YHMKP1. Jsou-li vašimi vyvolenými pračky a sušičky AEG či Electrolux, pak není co řešit! Díky šikovné výsuvné polici navíc získáte ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Příslušenství pro pračky

Popis

  • Pračka a sušička pěkně pohromadě!Toužíte po sušičce prádla, ale nevíte, kam s ní? Neplýtvejte prostorem v koupelně a postavte ji na pračku pomocí spojovací sady Electrolux E4YHMKP1. Jsou-li vašimi vyvolenými pračky a sušičky AEG či Electrolux, pak není co řešit! Díky šikovné výsuvné polici navíc získáte i další prostor pro manipulaci s prádlem.
  • Maximální bezpečnost vždy zaručenaPomocí mezikusu Electrolux E4YHMKP1 lze spojit pračku značek AEG a Electrolux s hloubkou 54 až 60 cm se sušičkou totožných výrobců. Jako základna slouží vždy pračka, na ni se pomocí spojovací sady připevní sušička. Pokud by vás napadlo postavit sušičku na pračku jen tak, v žádném případě to nedělejte. Oba spotřebiče jsou těžké a mají v chodu velkou sílu, případný pád sušičky by mohl mít nedozírné následky.
  • Výsuvná polička šetří záda a usnadní manipulaci s prádlem
  • Uspořádání pračky a sušičky tzv. do věže přináší hned několik výhod. Tou hlavní je bezesporu úspora místa, protože na půdorisu 60 x 60 cm máte hned dva spotřebiče. Prádlo jen vyndáte z pračky a rovnou přesunete do sušičky, čímž šetříte svá záda, protože se nemusíte ohýbat dvakrát. Součástí mezikusu je i praktická výsuvná polička, kterou využijete kupříkladu ke skládání právě usušeného prádla. Pořiďte si komfortní spojovací sadu Electrolux E4YHMKP1 a učiňte ze své koupelny komfortní centrum péče o prádlo.

Reklama

Reklama