Campingaz Obracačka Premium Barbecue cena od 569 Kč | Pricemania

Campingaz Obracačka Premium Barbecue

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Příslušenství pro zahradní grily

Stylové, vysoce kvalitní nerezové grilovací nářadí.Rukojeť opatřena příjemným materiálem odolným vysokým teplotám.Poutko na zavěšení.Délka 43 cm.Rozměry plochy: 24,5x10 cm.-----------------------CampingazV roce 1949 tři inženýři z Lyonu přišli na nápad, jak zaplnit velkou skulinu na poválečném trhu výrobků ...viac

Popis

Stylové, vysoce kvalitní nerezové grilovací nářadí.Rukojeť opatřena příjemným materiálem odolným vysokým teplotám.Poutko na zavěšení.Délka 43 cm.Rozměry plochy: 24,5x10 cm.

-----------------------

  • Campingaz
  • V roce 1949 tři inženýři z Lyonu přišli na nápad, jak zaplnit velkou skulinu na poválečném trhu výrobků pro volný čas. A tak se zrodil první vařič na butanovou lahev. Nápad se rychle ujal a roku 1951 Campingaz zavedl celosvětový program výměnné sítě butanových lahví. Nyní mohli turisté téměř kdekoliv na světě vyměnit svoji prázdnou lahev za plnou, při dodržení přísných bezpečnostních standardů.
  • Legendární vařič Bleuet byl poprvé představen v roce 1956. Následující čtyři desítky let Campingaz dále dodával stále nové "chytré" výrobky, které jsou dodnes zárukou pohodlí a na které se při pobytu v přírodě lze plně spolehnout.
  • Campingaz neustále pracuje na vývoji produktů, které jsou stále dokonalejší, praktičtější, ale zejména bezpečnější. V průběhu vývoje produktů Campingaz® bylo vždy na prvním místě snadné a jednoduché používání produktů s cílem poskytnout tak svobodu a nezávislost jejich uživatelům, ať už se jedná o plynové grily, vařiče, venkovní zaříče, chladicí boxy, či chemická WC.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

Reklama