Campingaz Vidlička Premium Barbecue cena od 408 Kč | Pricemania

Campingaz Vidlička Premium Barbecue

TOP 3
Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 569 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Příslušenství pro zahradní grily

Sada nerezového grilovací nářadí obsahující kleště, vidličku, obracečku a kartáč.Rukojeť je opatřena příjemným materiálem odolným vysokým teplotám a poutkem pro zavěšení.------------------------CampingazV roce 1949 tři inženýři z Lyonu přišli na nápad, jak zaplnit velkou skulinu na poválečném trhu výrobků ...viac

Popis

Sada nerezového grilovací nářadí obsahující kleště, vidličku, obracečku a kartáč.Rukojeť je opatřena příjemným materiálem odolným vysokým teplotám a poutkem pro zavěšení.

------------------------

  • Campingaz
  • V roce 1949 tři inženýři z Lyonu přišli na nápad, jak zaplnit velkou skulinu na poválečném trhu výrobků pro volný čas. A tak se zrodil první vařič na butanovou lahev. Nápad se rychle ujal a roku 1951 Campingaz zavedl celosvětový program výměnné sítě butanových lahví. Nyní mohli turisté téměř kdekoliv na světě vyměnit svoji prázdnou lahev za plnou, při dodržení přísných bezpečnostních standardů.
  • Legendární vařič Bleuet byl poprvé představen v roce 1956. Následující čtyři desítky let Campingaz dále dodával stále nové "chytré" výrobky, které jsou dodnes zárukou pohodlí a na které se při pobytu v přírodě lze plně spolehnout.
  • Campingaz neustále pracuje na vývoji produktů, které jsou stále dokonalejší, praktičtější, ale zejména bezpečnější. V průběhu vývoje produktů Campingaz® bylo vždy na prvním místě snadné a jednoduché používání produktů s cílem poskytnout tak svobodu a nezávislost jejich uživatelům, ať už se jedná o plynové grily, vařiče, venkovní zaříče, chladicí boxy, či chemická WC.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

Reklama