Guzzanti GZ 685B cena od 8 549 Kč | Pricemania

Guzzanti GZ 685B

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Prostorové digestoře

Digestoř ostrůvková, energetická třída A, hlučnost 45dB, výkon odsávání 548 m3/hod, počet stupňů výkonu 3, počet filtrů 2, typ filtru tukový, led osvětlení a recirkulace, šířka 36 cm, barva černá GUZZANTI GZ 685B je ostrůvková digestoř s třídou energetické účinnosti stupně A. Tato digestoř je určena ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Digestoř ostrůvková, energetická třída A, hlučnost 45dB, výkon odsávání 548 m3/hod, počet stupňů výkonu 3, počet filtrů 2, typ filtru tukový, led osvětlení a recirkulace, šířka 36 cm, barva černá GUZZANTI GZ 685B je ostrůvková digestoř s třídou energetické účinnosti stupně A. Tato digestoř je určena do kuchyně s ostrůvkovou pracovní plochou. Oproti ostatním typům je o dost výkonnější, protože je určena k práci s větším prostorem. Digestoř měří na šířku 36 cm. Roční spotřeba tohoto modelu značky GUZZANTI odpovídá hodnotě 0,01 kWh/annum. Za použití technologie odsávání má tato digestoř hlučnost při maximálním výkonu 548 m3/hod celých 45 dB. GUZZANTI GZ 685B má standardní design, takže se hodí v podstatě ke každé kuchyňské lince. Na spodní straně digestoře se nachází LED osvětlení, které se hodí hlavně při večerním kuchtění. Díky recirkulačnímu režimu digestoř filtruje vzduch a vypustí jej přefiltrovaný zpět. Důležité přednosti digestoře GUZZANTI GZ 685B.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Prostorové digestoře Guzzanti, nejprohlíženější produkty Guzzanti nebo nejlevnejší Prostorové digestoře.

Reklama