JBL Charge 5 cena od 3 890 Kč | Pricemania

JBL Charge 5

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Reproduktory a reprosoustavy

Přehrávejte a nabíjejte bez přestání.Představujeme nový přenosný Bluetooth reproduktor JBL Charge 4 s plnohodnotným, výkonným zvukem a vestavěnou power bankou pro nabíjení vašich zařízení. Je vybavený patentovaným ovladačem a dvěma basovými zářiči, které zesilují zvuk silnými hlubokými basy. Jeho dobíjitelná ...viac

Popis

Přehrávejte a nabíjejte bez přestání.Představujeme nový přenosný Bluetooth reproduktor JBL Charge 4 s plnohodnotným, výkonným zvukem a vestavěnou power bankou pro nabíjení vašich zařízení. Je vybavený patentovaným ovladačem a dvěma basovými zářiči, které zesilují zvuk silnými hlubokými basy. Jeho dobíjitelná vysoko kapacitní 7500 mAh li-ion baterie poskytuje až 20 hodin přehrávání. Reproduktor má praktický USB nabíjecí výstup pro rychlé nabití vašich zařízení, jako je například smartphone, takže už nikdy nevyčerpáte energii. Reproduktor Charge 4 je vybavený robustním designem, vnějším povrchem s vodotěsností třídy IPX7 a je dodávaný v několika stylových barvách. Společně s technologií JBL Connect+ je možné ho spojit s více než 100 reproduktory vybavenými technologií JBL Connect+, čímž znásobíte svůj zážitek z poslechu.Funkce:.

 • bezdrátové Bluetooth streamování
 • .
 • 20 hodin přehrávání
 • .
 • IPX7 vodotěsnost
 • .
 • připojení prostřednictvím JBL Connect+
 • .
 • Použité odolné textilní i pevné materiály
 • .
 • JBL basový měnič
.Bezdrátové Bluetooth streamování.Bezdrátově připojte až 2 smartphony nebo tablety k reproduktoru a přepínejte přehrávání úžasného, plnohodnotného výkonného zvuku.20 hodin času přehrávání.Vestavěná 7500mAh dobíjitelná li-ion baterie podporuje až 20 hodin přehrávání a nabíjí vaše zařízení prostřednictvím USB portu.IPX7 vodotěsnost.Vezměte si svůj Charge 4 na pláž nebo k bazénu a nemusíte si už dělat starosti, že ho polijete, nebo ho můžete dokonce ponořit do vody.Připojení prostřednictvím JBL Connect+.Zesilte svůj zážitek z poslechu na jedinečnou úroveň a perfektně to rozbalte na party pomocí bezdrátového připojení s více než 100 reproduktory vybavenými technologií JBL Connect+.Použité odolné textilní i pevné materiály.Odolný textilní materiál a robustný gumový kryt reproduktoru umožňuje vašemu reproduktoru zvládnout všechna vaše dobrodružství.JBL basový měnič.Duální pasivní zářiče dodávají výkonný, poutavý JBL zvuk, který rezonuje nahlas a jasně.TECHNICKÁ SPECIFIKACE:.Bluetooth® verze: 4.2.Podpora: A2DP V1.3, AVRCP V1.6.Převodník: 50 x 90 mm.Jmenovitý výkon: 30 W RMS.Frekvenční odezva: 60 Hz – 20 kHz.Odstup signálu od šumu: >80 dB.Typ baterie: Lithium-ionovo polymerová 27 Wh (Ekvivalent 3.6V, 7500 mAh).Čas nabíjení baterie: 4 hodiny (5V/2.3A).Čas přehrávání hudby: až 20 hodin (mění se podle úrovně hlasitosti a audio obsahu).USB nabíjecí výstup: 5V/2A (maximum).Výkon Bluetooth® vysílače: 0 – 20 dBm.Frekvenční rozsah Bluetooth® vysílače: 2.402 – 2.480 GHz.Modulace Bluetooth® vysílače: GFSK, n/4 DQPSK, 8DPSK.Rozměry (V x Š x H): 220 x 95 x 93 mm.Hmotnost: 965 g.OBSAH BALENÍ:.1 x JBL Charge 4.1 x USB kabel typu C.1 x Průvodce rychlým startem.1 x Záruční list.1 x Bezpečnostní upozornění.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

Reklama