Hořké tajemství

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 237,00 Kč Do 9 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Mary pochází z katolické rodiny. Vyrůstá v domku s rodiči a sestrou Amy. Ve škole je jednou z nejlepších studentů a celá její třída ji bere za vzor. Již sedm měsíců chodí s Mikem Hollandem. Mike je velmi miluje, ale Mary i přes jeho naléhání nepřišla o svou poctivost. Jedné noci před Velikonocemi se ...viac

Popis

Mary pochází z katolické rodiny. Vyrůstá v domku s rodiči a sestrou Amy. Ve škole je jednou z nejlepších studentů a celá její třída ji bere za vzor. Již sedm měsíců chodí s Mikem Hollandem. Mike je velmi miluje, ale Mary i přes jeho naléhání nepřišla o svou poctivost. Jedné noci před Velikonocemi se jí zdá erotický sen, v němž hlavní roli hraje svatý Šebestián.

Mary je snem zneklidněna, ale za nějakou dobu jí sejde z mysli. Po delší době se nedostaví menstruace, Mary trpí ranními potížemi a začíná mít citlivá prsa. S matkou zajde k lékaři Jonasu Wadeovi. Jonas provede veškerá vyšetření a dojde k závěru, že dívka je v jiném stavu. Mary s čistým svědomím zapírá, vždyť Mikeovi nikdy nic nedovolila a nikoho jiného neměla.

Navštíví jiného lékaře, který její těhotenství také potvrdí. Mary nikdo nevěří, všichni se obrátí proti ní. Jediný, kdo se postaví na Maryinu stranu, je Jonas Wade, který zjišťuje, že v jednom případě ku pěti stům tisícům je možné otěhotnět nepohlavní cestou –pantenogenezí. Je to případ, kdy na ženu působí nějaký silný vnější vliv a vajíčko se začne dělit a vyvíjet v plod, aniž by došlo k oplodnění. Když se od Mary dozví, že před Velikonocemi utrpěla v bazénu elektrický šok, je si svým tvrzením jist a přesvědčí o tom i nejbližší okruh Maryiných známých.

Mary, jako nedotčená, tedy porodí holčičku, v jejíž DNA budou jen chromozomy X – bude totožná jako její matka.

  Vývoj ceny

  Týden: 13.41 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Romány nebo nejprohlíženější produkty N/A.

  Reklama