Rohnson R 789

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Rychlovarné konvice

ROHNSON R-789.Rohnson R-789 je rychlovarná konvice, která vám během okamžiku připraví vroucí vodu pro oblíbené teplé nápoje, jako je čaj či káva, i polévku a instantní pokrmy. Zaujme elegantním nerezovým designem s praktickým ukazatelem vodní hladiny. To abyste vždy připravili přesně tolik vody, kolik ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Rychlovarné konvice

Popis

ROHNSON R-789.Rohnson R-789 je rychlovarná konvice, která vám během okamžiku připraví vroucí vodu pro oblíbené teplé nápoje, jako je čaj či káva, i polévku a instantní pokrmy. Zaujme elegantním nerezovým designem s praktickým ukazatelem vodní hladiny. To abyste vždy připravili přesně tolik vody, kolik potřebujete a tím ušetřili čas i peníze.Snadná a rychlá příprava vody.Konvice zvládá najednou připravit až 1,7 litru vody, takže se hodí i do velkých domácností a kanceláří. Rychlou přípravu vody, která nezabere více než pár desítek vteřin, pak garantuje nadstandardní příkon až 2 000 W.Komfortní funkce.Rohnson si dal záležet také na bezpečnosti, takže nechybí funkce automatického vypnutí nebo bezpečnostní pojistka proti přehřátí. V 360° základně pak najdete ještě úložný prostor pro kabel.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Rychlovarné konvice Rohnson, nejprohlíženější produkty Rohnson nebo nejlevnejší Rychlovarné konvice.

Reklama