Berlingerhaus BH-1248

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Do 6 dní Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Samostatné hrnce

SLEVA: Hrnec má drobné oděrky na povrchu, neobsahuje víko.a nemá originální obal. Fotografie poškození jsou přiloženy. Na tyto.vady je poskytnuta sleva.Úžasný hrnec Berlingerhaus BH-1248 Carbon Metallic Line.disponuje průměrem 26 cm a 3 vrstvým mramorovým povrchem,.který je nepřilnavý a vhodný pro vaření ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Samostatné hrnce

Popis

SLEVA: Hrnec má drobné oděrky na povrchu, neobsahuje víko.a nemá originální obal. Fotografie poškození jsou přiloženy. Na tyto.vady je poskytnuta sleva.Úžasný hrnec Berlingerhaus BH-1248 Carbon Metallic Line.disponuje průměrem 26 cm a 3 vrstvým mramorovým povrchem,.který je nepřilnavý a vhodný pro vaření s minimem tuku.Hrnec je osazen TURBO indukčním dnem a použitý materiál k výrobě.je kovaný hliník s mramorovým povrchem s teflonovým vnitřím.povrchem.Hrnec je vhodný do myčky nádobí a pro udržení dlouhé životnosti.výrobků doporučujeme používat teflonové nebo dřevěné kuchyňské náčiní.Parametry a specifikace:.Materiál: kovaný hliník s mramorovým povrchem.Barva: šedá karbonová, metalická.Průměr: 26 cm.3 vrstvý mramorový povrch.Ergonomické měkčené rukojeti.TURBO indukční dna.Vhodné na všechny druhy ohřevu, včetně indukce.Úspora energie až 35%.Elegantní design.Vnější metalická barva.ECO FRIENDLY.PFOA, Olovo, Kadmium FREE.Značka: Berlingerhaus.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Samostatné hrnce Berlingerhaus, nejprohlíženější produkty Berlingerhaus nebo nejlevnejší Samostatné hrnce.

Reklama