Kingston Micro SDXC Canvas Go! Plus A2 U3 256GB cena od 948 Kč | Pricemania

Kingston Micro SDXC Canvas Go! Plus A2 U3 256GB

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie SD karty

Větší náhled Karta Canvas Go! Plus microSD od společnosti Kingston je určená dobrodruhům, kteří jsou stále venku a hledají dokonalý okamžik k zachycení. S vynikajícími přenosovými rychlostmi až 170 MB/s1 karta Canvas Go! Plus microSD zrychluje pracovní postup a zvyšuje efektivitu tak, abyste získali ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií SD karty

Popis

Větší náhled Karta Canvas Go! Plus microSD od společnosti Kingston je určená dobrodruhům, kteří jsou stále venku a hledají dokonalý okamžik k zachycení. S vynikajícími přenosovými rychlostmi až 170 MB/s1 karta Canvas Go! Plus microSD zrychluje pracovní postup a zvyšuje efektivitu tak, abyste získali víc času pro svoji tvořivost při dalším dobrodružství. Rychlost U3 a V30 vám umožní natáčet úchvatná videa v rozlišení 4K Ultra-HD bez obav ze zpomalení nebo přeskočení snímků a můžete pořídit rychlou sérii fotografií, která bude plynulá a konzistentní. Karta Canvas Go! Plus microSD podporuje výkonnostní třídu aplikací A2, která zrychlí váš pracovní postup pomocí vyššího výkonu aplikací na telefonech a tabletech. K dispozici je volitelný SD adaptér pro zvýšení všestrannosti použití se zařízeními, která jsou kompatibilní s formátem SD. Dívejte se na svět jako na plátno a vezměte svoji tvořivost a inspiraci na cesty pomocí karty Canvas Go! Plus microSD. Stručný přehled:

  • Vynikající přenosové rychlosti až 170 MB/s1
  • ideální pro akční kamery, drony a zařízení se systémem Android,
  • rychlost U3 a V30,
  • podporuje výkonnostní třídu aplikací A2,
  • odolná
Větší náhled Větší náhled Větší náhled Větší náhled Vynikající rychlosti Pořizujte a přenášejte obsah rychleji v rozlišení Full HD a 4K UHD pomocí přenosových rychlostí až 170 MB/s1. Ideální pro akční kamery a drony Vysoké rychlosti umožněné rychlostní třídou UHS 3 (U3) a rychlostní třídou videa 30 (V30). Odolná Karta prošla rozsáhlými zkouškami a je prokazatelně odolná vůči vodě, teplotě, nárazům, vibracím a rentgenovým paprskům, takže se na ni můžete v klidu spolehnout.2 Podporuje výkonnostní třídu aplikací A2 Zrychlete svůj pracovní postup pomocí vyššího výkonu aplikací.
  1. Na základě interního testování se výkon může lišit v závislosti na hostitelském zařízení. Navrženo proprietární technologií umožňující dosažení rychlosti čtení za hranicí specifikace UHS-I 104 MB / s, až do 170 MB / s. Plný výkon vyžaduje čtečku microSD Reader MobileLite Plus.
  2. Certifikace IEC/EN 60529 IPX7 pro ochranu před nepřetržitým ponořením do vody na dobu 30 minut až do hloubky 1 m. Snáší teploty v rozsahu -25 až 85 °C. Na základě vojenské standardní zkušební metody podle normy MIL-STD-883H, METHOD 2002.5. Chráněno před působením rentgenových paprsků na základě pokynů v normě ISO7816-1.
.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další SD karty Kingston, nejprohlíženější produkty Kingston nebo nejlevnejší SD karty.

Reklama