Lexar SDXC Professional 2000x UHS-II U3 128GB

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie SD karty

Rychle zachyťte a přenášejte fotografie vysoké kvality a 1080p full-HD, 3D, a 4K videa s přenosovou rychlostí čtení až 2000x (300MB/s). Karty využívají technologii UHS-II (UHS Speed Class 3 (U3)) pro vysokorychlostní výkon a zahrnují čtečku SD UHS-II pro vysokorychlostní přenos souborů. Karty přichází ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií SD karty

Popis

Rychle zachyťte a přenášejte fotografie vysoké kvality a 1080p full-HD, 3D, a 4K videa s přenosovou rychlostí čtení až 2000x (300MB/s). Karty využívají technologii UHS-II (UHS Speed Class 3 (U3)) pro vysokorychlostní výkon a zahrnují čtečku SD UHS-II pro vysokorychlostní přenos souborů. Karty přichází s bezplatně stažitelným softwarem Image Rescue® software a limitovanou doživotní zárukou.

  • Vysokorychlostní výkon---využívá technologii UHS-II (U3) pro rychlost čtení až do 2000x (300MB/s).
  • Zahrnuje čtečku UHS-II pro vysokorychlostní přenos souborů z karty do počítače, což dramaticky urychluje pracovní proces.
  • Zachycuje vysoce kvalitní snímky a ohromující 1080p full-HD, 3D, a 4K videa spolu s DSLR fotoaparáty, HD videokamerami nebo 3D kamerami.
  • Zahrnuje bezplatně stažitelný software Image Rescue®, který umožňuje obnovit většinu fotografií a vybrané video soubory.
  • Zpětně kompatibilní se zařízeními UHS-I.
  • Odborná podpora a limitovaná doživotní záruka.
.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další SD karty Lexar, nejprohlíženější produkty Lexar nebo nejlevnejší SD karty.

Reklama