Gorenje EC535G cena od 7 799,00 Kč | Pricemania

Gorenje EC535G

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 7 799,00 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Sklokeramické sporáky

Gorenje Essential EC535G Sklokeramický sporák Gorenje EC535G splní vše, co od něj očekáváte. Samostatně stojící spotřebič o celkovém příkonu 9 100 W je úsporný, spadá do energetické třídy A. Se svou šířkou 50 cm se skvěle hodí i do menších kuchyní. Sklokeramická varná deska je vybavena čtyřmi Radiant ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Gorenje Essential EC535G Sklokeramický sporák Gorenje EC535G splní vše, co od něj očekáváte. Samostatně stojící spotřebič o celkovém příkonu 9 100 W je úsporný, spadá do energetické třídy A. Se svou šířkou 50 cm se skvěle hodí i do menších kuchyní. Sklokeramická varná deska je vybavena čtyřmi Radiant varnými zónami, které disponují ukazatelem zbytkového tepla. Díky tomu vždy přesně víte, kdy je deska již chladná a připravená např. k čištění. Pohodlné vaření Multifunkční trouba o objemu 70 l má vnitřní prostor tvořený mimořádně odolným smaltem SilverMatte. Jednoduše se ovládá prostřednictvím ergonomických otočných knoflíků, dotykově ovládané programovací hodiny IconLed ve své kuchyni určitě také oceníte. K přípravě pokrmů využijete kruhové topné těleso s ventilátorem, který rovnoměrně rozvádí horký vzduch a funkci infra grilu. Díky rychlému předehřevu se trouba vyhřeje na 200°C již za 6 minut. Snadná a rychlá údržba Nezbytnou údržbu spotřebiče vám usnadní funkce AquaClean. Stačí vložit do trouby pekáč s 0,5 l vody a aktivovat funkci o délce 30 minut. Horká pára uvolní všechny nečistoty a skvrny, které poté jednoduše setřete hadříkem. Skleněná dvířka Compact Door mají dvojité sklo s reflexní vrstvou a zůstávají vždy chladná na dotek. Samozřejmostí je vnitřní osvětlení, se kterým budete mít dokonalý přehled nad přípravou pokrmů. Ve spodní části trouby se nachází praktický úložný prostor, do kterého můžete umístit plechy a jiné pomůcky na pečení. Trouba je vybavena rošty, v rámci nákupu spotřebiče obdržíte jeden hluboký smaltovaný plech. elektrický sporák.. sklokeramická varná deska.. energetická třída A.. objem trouby 70 l.. ergonomické knoflíky.. dotykově ovládané programovací hodiny.. sklokeramická varná deska.. 4 Radiant varné zóny.. ukazatel zbytkového tepla.. osvětlení.. kruhové topné těleso, ventilátor, infra gril.. rychlý předehřev.. funkce AquaClean.. dvojité zasklení dveří s reflexní vrstvou.. příkon 9,1 kW.. drátěné vodící rošty.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Sklokeramické sporáky Gorenje, nejprohlíženější produkty Gorenje nebo nejlevnejší Sklokeramické sporáky.

Reklama