Banquet Brillante 16ks | Pricemania

Banquet Brillante 16ks

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Solničky a pepřenky

16dílná sada kořenek Brillante Výška: 30 cm Otočný stojan z gumovníkového dřeva Skleněné kořenky s plastovými pochromovanými uzávěry Kořenky z kolekce Brillante se vyrábí také jako 12dílné Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit značku domácích potřeb BANQUET, která představuje kompletní sortiment ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Solničky a pepřenky

Popis

  • 16dílná sada kořenek Brillante
  • Výška: 30 cm
  • Otočný stojan z gumovníkového dřeva
  • Skleněné kořenky s plastovými pochromovanými uzávěry
  • Kořenky z kolekce Brillante se vyrábí také jako 12dílné
Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit značku domácích potřeb BANQUET, která představuje kompletní sortiment pro přípravu jídel a nápojů, stolování, skladování surovin i hotových jídel. V nabídce najdete více než 2000 produktů a svoji nabídku značka BANQUET neustále rozšiřuje o nové výrobky. Prakticky každý rok přináší na trh více než 500 novinek.Nabídka zahrnuje širokou škálu domácích potřeb, výrobků ze skla, keramiky a porcelánu, určených ke zpracování surovin, k přípravě jídel i nápojů, ke stolování, k podávání nápojů, k uchovávání surovin i hotových jídel.Skupinu domácí potřeb zastupují výrobky určené k vlastní přípravě a zpracování surovin. Velmi obsáhlou skupinou jsou výrobky určené ke stolování, a to ať už vyrobené ze skla, keramiky nebo porcelánu. V neposlední řadě doplňují nabídku výrobky určené k uchovávání a skladování potravin a pokrmů, kuchyňské organizery a další.  Dlouhodobým cílem značky BANQUET je nadále rozšiřovat svůj sortiment a nabízet kvalitní produkty do kuchyně za příznivé ceny. Abychom se co nejvíce přiblížili našim zákazníkům, neustále rozšiřujeme distribuční síť našich obchodních partnerů a zlepšujeme dostupnost produktů BANQUET.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Solničky a pepřenky Banquet, nejprohlíženější produkty Banquet nebo nejlevnejší Solničky a pepřenky.

Reklama