Westmark Dávkovač cukru 150ml

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Solničky a pepřenky

Menážka, praktický dávkovač cukru s pochromovaným víkem a skleněnou nádobou má jednoduchý a klasický design, kapacita 150 ml Dávkovač cukru Westmark najde uplatnění v běžných domácnostech, potravinářských i gastronomických zařízeních. Nadávkuje cukr do vašeho čaje či kávy přesně podle vašich představ. ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Solničky a pepřenky

Popis

Menážka, praktický dávkovač cukru s pochromovaným víkem a skleněnou nádobou má jednoduchý a klasický design, kapacita 150 ml Dávkovač cukru Westmark najde uplatnění v běžných domácnostech, potravinářských i gastronomických zařízeních. Nadávkuje cukr do vašeho čaje či kávy přesně podle vašich představ. Je vyroben z odolného skla v kombinaci s plastem a pochromovaným víkem, které těsně přiléhá. Dávkovač Westmark má kompaktní rozměry, takže je jeho používání velmi pohodlné. Zakřivené drážky umocňují nadčasový design. Je vhodný i do myčky na nádobí. Klíčové vlastnosti dávkovače cukru Westmark, 150 mlDávkovač cukru Westmark pro běžné domácnosti, potravinářská i gastronomická zařízeníNadávkuje cukr do vašeho čaje či kávy přesně podle vašich představZ odolného skla v kombinaci s plastem a chromovaným víkemS kompaktními rozměry a nadčasovým designemDávkovač Westmark je vhodný i do myčky na nádobíRozměry:7,3 × 7,3 × 13 cm.

brand name

Prohlédněte si další Solničky a pepřenky Westmark, nejprohlíženější produkty Westmark nebo nejlevnejší Solničky a pepřenky.

Reklama