Westmark Dávkovač sladidel

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Solničky a pepřenky

Menážka pro snadné a hygienické dávkování, jedna tableta sladidla, jedním stisknutím tlačítka Velice elegantní dávkovač na umělé sladidlo z matné nerezové oceli Westmark se neztratí v žádné kuchyni ani na konferenčním stolku. Stačí jedno stlačení dávkovače a vypadne jedna tableta, kterou si můžete přisladit ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Solničky a pepřenky

Popis

Menážka pro snadné a hygienické dávkování, jedna tableta sladidla, jedním stisknutím tlačítka Velice elegantní dávkovač na umělé sladidlo z matné nerezové oceli Westmark se neztratí v žádné kuchyni ani na konferenčním stolku. Stačí jedno stlačení dávkovače a vypadne jedna tableta, kterou si můžete přisladit oblíbený nápoj. Prostřednictvím velkého víčka dávkovač Westmark kdykoliv umělým sladidlem doplníte. Klíčové vlastnosti dávkovače sladidel WestmarkElegantní dávkovač na umělé sladidlo WestmarkZ matné nerezové oceliVhodný do kuchyně i na konferenční stolekJedno stlačení dávkovače pro vypadnutí jedné tabletyPřes velké víčko lze dávkovač Westmark kdykoliv doplnitRozměry:5 × 5 × 8,6 cm.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Solničky a pepřenky Westmark, nejprohlíženější produkty Westmark nebo nejlevnejší Solničky a pepřenky.

Reklama