Westmark Dekoračná třepačka

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Solničky a pepřenky

Menážka, dekorační třepačka pro zdobení cappuccina, kakaa a dalších nápojů se čtyřmi různými výměnnými šablonami Dekorační třepačka Westmark pomocí 4 vyměnitelných šablon vytvoří různé motivy na povrchu kávy či dezertu. Funguje na principu otočného mechanismu, kdy stačí jednou otočit a obrazec je vytvořen. ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Solničky a pepřenky

Popis

Menážka, dekorační třepačka pro zdobení cappuccina, kakaa a dalších nápojů se čtyřmi různými výměnnými šablonami Dekorační třepačka Westmark pomocí 4 vyměnitelných šablon vytvoří různé motivy na povrchu kávy či dezertu. Funguje na principu otočného mechanismu, kdy stačí jednou otočit a obrazec je vytvořen. Všechny šablony jsou umístěné v nerezovém víčku, takže jsou vždy po ruce. Třepačka Westmark je vyrobena z kombinace plastu a nerezu. Klíčové vlastnosti dekorační třepačky Westmark Dekorační třepačka Westmark se 4 vyměnitelnými šablonamiVytváří různé motivy na povrchu kávy či dezertuFunguje na principu otočného mechanismuVšechny šablony jsou umístěné v nerezovém víčkuTřepačka Westmark je vyrobena z kombinace plastu a nerezuPoužití:Odstraňte víko z nerezové oceli, přidržte rozpěrku přímo nad šálkem a jednou otočte černým rozdělovacím kroužkem. Motiv je připraven.Rozměry:7,5 × 7,5 × 10,7 cm.

brand name

Prohlédněte si další Solničky a pepřenky Westmark, nejprohlíženější produkty Westmark nebo nejlevnejší Solničky a pepřenky.

Reklama