Kensington Easy Riser

TOP 11
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 599,00 Kč Do 6 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Stojan Easy Riser zvedá přenosný počítač, a tím podporuje lepší ventilaci a snižuje zatížení baterie a obvodů přenosného počítače. Pro zvýšení vašeho pohodlí také umožňuje nastavit monitor do větší výšky. Jedna velikost nevyhovuje všem. Co se týká pohodlí, možnosti nastavení hrají nejdůležitější roli. ...viac

Popis

Stojan Easy Riser zvedá přenosný počítač, a tím podporuje lepší ventilaci a snižuje zatížení baterie a obvodů přenosného počítače. Pro zvýšení vašeho pohodlí také umožňuje nastavit monitor do větší výšky. Jedna velikost nevyhovuje všem. Co se týká pohodlí, možnosti nastavení hrají nejdůležitější roli.

Zajištění souladu s ergonomickými normami nemusí být žádný problém. Systém Kensington Smart Fit™ je jednoduchý a snadno se používá – zajistit pohodlí vašim zaměstnancům můžete i bez pořizování složitých a nákladných ergonomických pracovních stanic. Roky výzkumu v americké armádě odhalily přímou souvislost mezi velikostí ruky a ostatními tělesnými mírami.

Výsledkem je jednoduchý systém barevného značení, který uživatelům umožňuje zvolit vždy dokonalé nastavení v několika sekundách a soustředit se výhradně na práci. Systém Smart Fit™ usnadňuje uživatelům instalaci a přizpůsobení pracoviště podle vlastních požadavků na ergonomii. Každý produkt Smart Fit™ se dodává s nákresem ruky.

Tento nákres vám pomůže se specifickým barevným nastavením Smart Fit™, které zajistí maximální pohodlí. Malá investice do ergonomie pracoviště může přinést významné zvýšení produktivity tím, že sníží únavu, chronická poranění, absenci, a třeba i soudní výdaje. Systém Smart Fit® poskytuje možnost přizpůsobit si výšku monitoru ve dvou jednoduchých krocích Zvyšuje cirkulaci vzduchu, a ochlazuje tak přenosný počítač Náklon až 50 stupňů Polstrované vložky bezpečně drží přenosný počítač na místě

  Parametry

  Výrobce: Kensington
   
  Možnosti připojení:
  Délka kabelu: 0,45 m
   
  Údaje o balení:
  Počet ks: 1
   
   
  Vlastnosti:
  Konektor 2: VGA (D-Sub) + RCA
  Typ pohlaví: Samec/samec
   
  Vzhled:
  Barva: Černá

  Vývoj ceny

  Týden: 10.11 %

  Reklama

  brand name

  Prohlédněte si další Stojany a chladicí podložky pod notebooky Kensington nebo nejprohlíženější produkty Kensington.

  Reklama