Domo DO1027GO | Pricemania

Domo DO1027GO

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Stolní trouby na pečení

Mini trouba, elektrická s otočným grilem, roštem a pečícím plechem. Čtyři funkce pro pečení, plynule regulovatelná teplota do 230 °C a mechanická minutka až 120 minut. Vybavujete kuchyň a chybí vám mini trouba? Mini trouba DOMO DO1027GO nabídne objem 28 litrů a spoustu možností využití. Horní a spodní ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Popis

Mini trouba, elektrická s otočným grilem, roštem a pečícím plechem. Čtyři funkce pro pečení, plynule regulovatelná teplota do 230 °C a mechanická minutka až 120 minut. Vybavujete kuchyň a chybí vám mini trouba? Mini trouba DOMO DO1027GO nabídne objem 28 litrů a spoustu možností využití. Horní a spodní ohřev se bude hodit pro přípravu koláčů a jiných dobrot. Mini trouba je vybavena i funkcí grilu, takže budete moci grilovat i doma. Protiskluzové nožičky pro zajištění nehybnosti mini trouby. Součástí příslušenství je také plech, grilovací rožeň a grilovací rošt. Mini trouba s příkonem 1650 W. Nejvyšší nastavitelná teplota je 230 °C. Rozměry mini trouby DOMO DO1027GO činí 29,6 × 48,3 × 41,5 cm. Podstatné přednosti mini trouby DOMO DO1027GO Mini trouba vyniká horním i spodním ohřevem pro efektivnější pečení DOMO DO1027GO snadno připraví maso či zeleninu na grilu Mini trouba s termostatem pro regulaci teploty Zaujme vestavěným časovačem, který za vás pohlídá.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Stolní trouby na pečení Domo, nejprohlíženější produkty Domo nebo nejlevnejší Stolní trouby na pečení.

Reklama