Microsoft Excel 97

TOP 13
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 94,00 Kč Do 4 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

 Excel ve své verzi 97 (plně počeštěného) je určen pro operační systém Windows 95. To především znamená, že podporuje 32bitovou architekturu. S brožurou se naučíme nejprve tabulku vytvořit - řekneme si, která data a jak se dají do tabulky vložit (text, číslo, vzorce a definované funkce) . Ukážeme ...viac

Popis

 Excel ve své verzi 97 (plně počeštěného) je určen pro operační systém Windows 95. To především znamená, že podporuje 32bitovou architekturu. S brožurou se naučíme nejprve tabulku vytvořit - řekneme si, která data a jak se dají do tabulky vložit (text, číslo, vzorce a definované funkce) . Ukážeme si, jak si naši tabulku graficky zpestříme (zarovnání, orámování, použití různého písma, podbarvení) .

Porotože je dobré umět údaje v tabulce (nebo výpočty) vložit do grafu, vysvětlíme si, jak takový graf jednoduše nakreslit (včetně popisů os, nadpisů a legendy, popisek) . Tabulkový procesor se mnohdy používá i pro vedení nejrozšířenějších agend (databází) . Jak si takovou evidenci vytvořit a hlavně jak si vybrat určité údaje dle zadané podmínky či jak údaje seřadit si prozradíme v další části, která je dále věnována tisku tabulek, spojování tabulek (vytváření trojrozměrných tabulek) a dalším možnostem Excelu (nastavení, export, import, Excel jako jednoduchý textový editor apod.) .

Samostatná část je věnována spojení Excel- Internet.

    Vývoj ceny

    Reklama

    brand name

    Prohlédněte si další Tabulkové procesory nebo nejprohlíženější produkty N/A.

    Reklama