K2 SIL 300ml

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Technické spreje a maziva

Olej pro údržbu a oštření prvků z pryže a plastu, například těsnění ve dveřích vozu Silikonový olej K2 SIL o objemu 300 ml je velmi účinný při údržbě různých částí automobilu. Je odolný vůči teplotám do 250 °C a lze použít i pro ochranu gumového těsnění proti mrazu. Silikon je dále vhodný například při ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Technické spreje a maziva

Popis

Olej pro údržbu a oštření prvků z pryže a plastu, například těsnění ve dveřích vozu Silikonový olej K2 SIL o objemu 300 ml je velmi účinný při údržbě různých částí automobilu. Je odolný vůči teplotám do 250 °C a lze použít i pro ochranu gumového těsnění proti mrazu. Silikon je dále vhodný například při údržbě plastových i pryžových částí. Klíčové vlastnosti 100% silikonového oleje K2 SIL 300 mlÚčinný silikonový olej vhodný na ošetření pryžových a plastových částíK2 SIL je odolný vůči teplotám do 250 °CMožnost použití také jako ochrana gumového těsnění proti mrazuVysoká odolnost vůči koroziVoděodolný přípravekObjem:300 ml.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Technické spreje a maziva K2, nejprohlíženější produkty K2 nebo nejlevnejší Technické spreje a maziva.

Reklama